Witcher 3'ü bitirdikten sonra boşlukta hissediyorum

icyWex

Decapat
Yer
Giresun
Daha fazla  
Oyunu ek paketleriyle beraber dün itibarıyla bitirdim, normalde sonrasında oynamak istediğim bir sürü oyun vardı ancak hiçbirini oynayasım gelmiyor, oynasam da keyif alamayacak gibi hissediyorum, oyuna giriyorum ara ara bakıyorum görevlere ama yok abi bitmiş ana görevler sonra bir daha girip bir daha bakıyorum yine görev yok ama başka oyun oynayasım da gelmiyor.

Çok normal, oyun o kadar güzel ki artık alternatif bulamıyorsunuz.
Quantic Dream oyunlarına göz atın bence, en azından hikayesi zengin oyunları olduğu için boşlukta hissetmezsiniz.
Ve olmazsa olmaz olan CBP 2077'yi de bekleyebilirsiniz, aynı tür olmayacak ancak yine CDPR'nin oyunu olacağı için o boşluğu tamamen kapatacaktır :)

Oyunu ek paketleriyle beraber dün itibarıyla bitirdim, normalde sonrasında oynamak istediğim bir sürü oyun vardı ancak hiçbirini oynayasım gelmiyor, oynasam da keyif alamayacak gibi hissediyorum, oyuna giriyorum ara ara bakıyorum görevlere ama yok abi bitmiş ana görevler sonra bir daha girip bir daha bakıyorum yine görev yok ama başka oyun oynayasım da gelmiyor.

BioShock serisi ve DLC'leri,
Beyond Good and Evil,
Dear Esther,
Remember Me,
Ico,
Singularity,
Halo MCC.

Bu oyunlara bakabilirsiniz.

Bende de aynısı olmuştu muhteşem oyun, Batman serisi ile geçiştirdim Arkham Knight çok iyi geldi.

Ben de uzay boşluğuna düşmüş gibi olmuştum. Gelmiş geçmiş en iyi oyun kesinlikle. Eğer okumadıysan kitaplarını okuyabilirsin. Red Dead Redemption 2 belki o boşluğu biraz kapar. Ben de yakın zamanda başlamayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı