The Witcher 3'ü sevemiyorum

Kendisi şu ana yapılmış en iyi RPG oyunlardan biridir. Bir rpg oyunu güzel kılan şeyler harita büyüklüğü, karakterin geliştirilebilirliği, hikaye ve oynanıştır. Witcher bu kriterleri fazlasıyla karşılayıp RPG oyunlar arasında en iyi yerlerden birini alıyor. Böyle bir oyunu sevmeyebilirsin fakat kötüdür diyemezsin.

Her oyuna bu gözle bakarsak her oyun ödül alırdı.
Herkesin zevk alabileceği oyun türü farklı, Witcher 3 kesinlikle balon denilebilecek bir oyun değil. Ben zevk almadım deyip geçilebilir, boş yere oyunu yermeye gerek yok.

"Onu aramaktan, bunu aramaktan sıkıldım" diyenler var. Tamam Rpg oyunu biraz yavaş ilerliyor herkesin zevkine uymayabilir sıkılabilirsin. Ama eminim ki böyle diyenlerin hepsi ilk 2 oyunu oynamamış ve evren hakkında hiçbir fikri olmadığı için sıkılıp bırakan kişiler.

Herkes gibi "Witcher 3 harika bir oyun" deyip geçmeyi istemezdim ama şimdi burada anlatamam bu oyunu. Çok çok uzun bir yazı olur. Anlatsam bile oyunu tam layıkıyla anlatmama kelime haznem yetmez. Sadece, kendinizi mükemmel bir günbatımı manzarasında tehlikeli bir ormanda
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu müzik eşliğinde yavaş yavaş atınızı sürerken hayal edin. Böyle muazzam bir oyun işte.

Oyunu çoktan satın almıştım fakat bilgisayarım kaldırmadığı için hiç oynama fırsatı bulamamıştım. Şimdi yeni sistemimle oynayayım dedim 1 saat dayanabildim. Aşırı derecede sıkıldım ve çok şaşırdım bu kadar iltifat edilen oyun bu kadar berbat nasıl olabilirdi. Kelimenin tam anlamıyla balon bir oyun. Bir görev veriyor 1 saat sağa sola koşuyorsun. At sürme mekaniği berbat. W tuşunu kıracaktım sinirden. Görevlerin nasıl yapılacağı tam bir muamma ve boş. Ya RPG oyun bana göre değil ya da oyun tam bir balon.

Witcher serisi çöp bir seridir. Ne kontroller, ne mekanik her şey berbat. Aksini iddia eden ne bileyim artık. Gidin The Outer Worlds falan oynayın da oyun neymiş görün.

Yukarıdan biri de iyi bir RPG demek harita büyüklüğü demektir demiş. Umarım bir gün biter, gözünüz açılır, bu boktan oyunu da gündeme sokmazsınız.

Boşu boşuna bu balon oyuna param gitti ya iade de edemiyorum. Üstüne para koyup bannerlord alırdım. Of canım çok sıkkın. Oyunun bu kadar berbat olmasını beklemiyordum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı