Witcher 3'ü bitirdikten sonra boşlukta hissediyorum

Anılarım depreşti.Neredesin Tomb Raider 2013?Siz ilaç bulmuşsunuz ben bulamadım.:(
Bir tek onun ilacını bulamamıştım, çok ama çok güzeldi 2013.

Film ya da dizileri bitirmenin ardından hissedilen duygular ile aynı durumdur.
Gerçek dünyanın sıkıcılığı kendisinden nefret ettirir.

GTA 5'de yaşayan var mı bu duru mu?

1.5k GTA 5 saatim bulunaraktan maalesef kısa süreli yaşadım. Suyunu çıkardım desem yeridir. En son vanilla halinde bir şey kalmayınca hikaye modunda mod kurmaya falan başladım, hikaye modunu modlu oynadım bir süreden sonra gitmiyordu artık saldım. Güncellemeden güncellemeye girip online üzerindeki her şeyi halledip çıkıyoruz :D.

güzel oyundu ama bi witcher etkisi bırakmadı :(
Witcher'ı seri halinde oynadım 1 güzel, 2 çok güzel 3 inanılmaz diye tanımlayabilirim. 3'ün yeri bambaşka hocam. Hani forumda çok övüyorsunuz falan diyorlar ama ben bu derece tat veren bir oyuna rastlamadım.

Oyunu ek paketleriyle beraber dün itibarıyla bitirdim, normalde sonrasında oynamak istediğim bir sürü oyun vardı ancak hiçbirini oynayasım gelmiyor, oynasam da keyif alamayacak gibi hissediyorum, oyuna giriyorum ara ara bakıyorum görevlere ama yok abi bitmiş ana görevler sonra bir daha girip bir daha bakıyorum yine görev yok ama başka oyun oynayasım da gelmiyor.
Rdr 2 oynayabilirsin .

Gelmiş geçmiş en iyi oyunu oynayabilirsin. Oyuna şöyle bi bakmak istsersen dunkey çok güzel anlatıyor nostaljik hislerle değil düzgünce değerlendiriyor oyunu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buda puanı muhtemelen hiçbir oyunun ulaşamayacağı bir seviye. Oynamak istersen emulator konusunda yardımcı olurum.
20201021_175627.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı