Withcer 3 gerçekten güzel mi?

Herkesin sevebileceği türden bir oyun değil, ilk saatleri biraz sıkıcı hatta. Evren hakkında bilginiz yoksa daha da sıkıcı hale bürünüyor oyun.

Bunları bir kenara bırakırsak ek paketleri bile çoğu oyundan daha kalitelidir. Ek paket demek de çok doğru olmaz, B&W, W3’den ayrı küçük bir oyun sayılabilirmiş bence :)

1609679095954.png

Resmin bile yok, korkak, dalga geçiyorsun hesapta, hemen engelleyin çocuklar Furkan'ı.

Kitaplarını okumadım, set hali 350 TL'yi buluyor. 1 oyunun son bölümlerine yaklaştım. Bazı yerlerde çok sıkıcı geçti, hikayesi efsane. 3.oyunu geforce now'da deneyim dedim, han sahnesine kadar sarmadı. Gecikme vardı. 1.oyunun son bölümlerindeyim şuanda. Bazı yerleride baya korkunç. Bataklığa ilk girdiğim zaman, arka planda ses, geralt'ın bakışı :)

Kitaplara pek bağlı bir oyun değil, ancak oyunlara gelirsek... Yesn't diyebilirim...

Özetlerini YouTube'den izlesen veya bir siteden okusan yeterli, oynamana gerek yok. Witcher 3'te ilk iki oyundan olaylar ve göndermeler var.
Anladım hocam teşekkürler.

Oyun hakkında bir bilgim yok ve sürekli bir yerlerde övüldüğü için merak edip bir bakmak istiyorum. Tek bildiğim şey canavar kesiyoruz. Bu sıkıcı değil mi gerçekten? Yani bana saçma geliyor ama merak edip oynamak da istiyorum. Yani canavar kesmek vs. hiç çekmiyor beni ama oynamak da istiyorum. Gerçekten böyle bayıla bayıla oynayıp 3 defa bitirenlere hayretlikle bakıyorum. 2 defa 3 defa bitirmeye değecek ve bayıla bayıla oynamaya değecek bir oyun olduğunu hiç düşümüyorum.
Gayet güzel ve keyifli bir oyun fakat abartıldığı kadar değil. Özellikle RPG tarafı bence yetersiz kalıyor hem karakter geliştirme anlamında hem konuşma seçenekleri anlamında, ne yaparsan yap 2 daire ötede Witcher 3 oynayan adamdan farklı olmuyor karakterin. Ama açık dünyasının güzelliği anlamında son 10 yılın en iyi 3 Açık Dünya oyunu içerisine gireceğini düşünüyorum.

Düt düt Witcher 3 yargılayan tayfadan kaçma treni. Mevcut yolcular @Lyrinx, @Chitoge Kirisaki,@strigoi. Boş koltuk sayısı 25. tren kalkıyor düt düt.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Şaka bir yana oyunu dün itibarıyla 8 kere bitirdim. DLC'leri 7 kere bitirdim. Hayatımda en sevdiğim oyun Witcher 3. oyun sadece canavar kesmekten ibaret değil ayrıca. Çok detaylı yan görevelere ve ana hikayeden güzel olan DLC'ler mevcut oyunda. Tabii RPG türünü sevmiyen birinin W3 sevmemesi gayet normal. Ama sizin yargıladığınız gibi bir oyun. Sıkıldığımız zaman çeşit, çeşit mod indirip ortamı şenlendirebiliyoruz.

Geri
Yukarı