Withcer 3 gerçekten güzel mi?

Ne yazık ki öyle, aksiyon tarafı zayıf biraz. Ancak şu combat sırasında çalan harika müzikler o açığı kapatabiliyor :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Siz daha buraları görmediniz ama yine de bunu da bırakayım. Atmosfer çok güzel oluyor dövüşürken.

Oyunu sever misiniz onu bilemem ama onu bitiremezsiniz. O kadar uzun sürüyor ki oyun. Gerek yan görevler olsun, kontratlar olsun, DLC'ler olsun oyun uzun bir oynanışa sahip.
Aynen öyle, @Silinen üye hatta ben ilk oynayışımda 130 saatte bitirdim oyunu. Ona rağmen haritada keşfedilmemiş bolca yer vardı, gerisini sen düşün.
Siz daha buraları görmediniz ama yine de bunu da bırakayım. Atmosfer çok güzel oluyor dövüşürken.

Biliyorum tabii ki onları da :) ben ana müzikleri koydum.

@Stebph attığın müziği dinledim de, ne bileyim... Pek iyi gelmedi, oyun içinde daha iyi gelir kulağıma belki.

Tek bildiğim şey canavar kesiyoruz. Bu sıkıcı değil mi gerçekten? Yani bana saçma geliyor ama merak edip oynamak da istiyorum. Yani canavar kesmek vs. hiç çekmiyor beni ama oynamak da istiyorum. Gerçekten böyle bayıla bayıla oynayıp 3 defa bitirenlere hayretlikle bakıyorum. 2 defa 3 defa bitirmeye değecek ve bayıla bayıla oynamaya değecek bir oyun olduğunu hiç düşünmüyorum.
Oyunu oynayıp seversen ve bu mesajına dönüp bakarsan bunları yazdığına utanacaksın, ben ne kadar da önyargılıymışım diyeceksin :) güven bana.

Oyun oynamayı boş yere zorlaştırmayın. Kitaplarını okumaya ve önceki 2 oyunu oynamaya o kadar da gerek yok. İlk 2 oyunun hikayesini anlatan videoları izleyip sonra direkt 3. oyuna başla. Evren ilgini çekerse kitaplarını okursun ve geçmişe yönelik bilgi edinmiş ve ters kronoloji yapmış olursun. Yani bir şey kaybetmezsin.
Oyuna gelirsek ben de önceden Witcher 3 için olumsuz düşünüyordum. Fakat 2 haftadır oynuyorum ve içeriğinin çeşitlilik bakımından zenginliği beni adeta büyüledi. Yaptığımız seçimler oyuna büyük oranda etki ediyor ve hikayedeki kilit noktaların kaderinin elimizde olması heyecan verici bir deneyim. Başlarda biraz sıkılabilirsin ama oyunun dünyasını keşfettikçe ve oynanış tarzına alıştıkça çok zevk alacaksın. Benim deneyimlerim ve hissettiklerim bu şekilde.

Geri
Yukarı