Wolfteam Kralları (!)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mert

Megapat
Makaleler
9
Wolfteam süper oyun yaa. LoL ne, DotA ne abi? Profesyonel oyuncuymuş. Peh. Veletler oynuyor bu oyunları. Erkek adam Wolfteam oynar! Ne de olsa 7 milyon kullanıcı yanılıyor olamaz!

WolfTeam TR - Zaman Tüneli Fotoğrafları | Facebook

10308314_791890704189240_8162997977229078403_n.jpg

Her neyse, şu Wolfteam oynayanlara acıyorum. AYYILDIZTEAM nedir ya.

İşiniz gücünüz yoksa oynayın bu oyunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Berbat oyunun berbat oyuncuları. Ortadakinin tip nedir ya :D

Sen LoL'e veletler oynuyor demişsin ama ortadaki arkadaşlar da çok büyükmüş gibi görünmüyor.

Bir an gerçekten Wolfteam adlı oyunu övüyorsun sandım. :D Bu arada oyun gerçekten kötü, aşağı yukarı 3 sene önce 1 aya yakın bir süre oynamıştım. 2 gün sonra ölmemeye başladım. Öldürdüklerim küfür ediyordu. ''Seni abime söyleyeceğim'' diyen oldu. ''Tanıdığım admin seni banlattıracağım'' diyen oldu... :D Yaş sınırı o kadar küçük ki anlatamam. Oynayan yaşını başını almış 20, 25 yaş üstü insanları gördüm youtube üzerinde. Klanına şarkı bile yapmışlar. Dedim pes artık. Oyun aslında fikir olarak iyi olabilir. Kurda dönüş hemde çatış. Ama kaliteli oyuncu hiç yok. Ve oyun tamamen paraya bakıyor ve hiç gelişmiyor.

AYYILDIZ TIM olarak okudum, hacker grubu sandim.

Battlefield serisi varken dunyanin en kotu fps oyununu oynuyorsunuz. Ayrica League of Legends gibi dunya capinda yapilmis/yapilacak hicbir turnuvasi yok.

Bir an gerçekten Wolfteam adlı oyunu övüyorsun sandım. :D Bu arada oyun gerçekten kötü, aşağı yukarı 3 sene önce 1 aya yakın bir süre oynamıştım. 2 gün sonra ölmemeye başladım. Öldürdüklerim küfür ediyordu. ''Seni abime söyleyeceğim'' diyen oldu. ''Tanıdığım admin seni banlattıracağım'' diyen oldu... :D Yaş sınırı o kadar küçük ki anlatamam. Oynayan yaşını başını almış 20, 25 yaş üstü insanları gördüm youtube üzerinde. Klanına şarkı bile yapmışlar. Dedim pes artık. Oyun aslında fikir olarak iyi olabilir. Kurda dönüş hemde çatış. Ama kaliteli oyuncu hiç yok. Ve oyun tamamen paraya bakıyor ve hiç gelişmiyor.
Aynen almeline elweeici el verici kurtarıcı. 1+31 nedir? Verdiginiz paranın değeri o kadar az işte LoL'de 6300'lük heroyu 450'lik Ryze ile, Master Yi ile ezebiliyorsun.

Aynen. Paran yoksa oynayamıyorsun. Bir ton dandik karakter mi ne çıkartıyolar geliyor tek atıyor. Bir hafta oynadım, bıktım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı