Wraith Prism RGB İtopya'da 199 TL!

Bir soru sormak istiyorum. Ryzen 5 1600 AF kullanıyorum stok soğutucum var. Almaya değer mi? Herhangi bir fark yaratır mı hali hazırdaki soğutucum zaten bana bir dert çıkartmıyor ve ses de yapmıyor. Sadece görüntü olarak fayda sağlayacaksa almak istemiyorum. Fikirleriniz nedir?

Bir soru sormak istiyorum. Ryzen 5 1600 AF kullanıyorum stok soğutucum var. Almaya değer mi? Herhangi bir fark yaratır mı hali hazırdaki soğutucum zaten bana bir dert çıkartmıyor ve ses de yapmıyor. Sadece görüntü olarak fayda sağlayacaksa almak istemiyorum. Fikirleriniz nedir?
Görüntü boş ver oyuna girince ses yapmıyor mu cidden bende kullanıyorum o soğutucuyu ?

Görüntü boş ver oyuna girince ses yapmıyor mu cidden bende kullanıyorum o soğutucuyu?

Zerre kadar ses yapmıyor ya. Kullandığım kasanın yalıtımından kaynaklı da olabilir tabii ama beni hiç rahatsız etmiyor sonuç olarak 1600 AF'nin kendi soğutucusu.

Halihazırda aldığın sıcaklıklara bağlı, eğer memnunsan sıcaklıklardan almayabilirsin. 199 TL'ye bir daha böyle bir soğutucu bulunur mu bilmem tabii. Fırsatın varken değerlendirmek de isteyebilirsin, sana kalmış.

Ben Stok hızda 2600 kullanıyorum sıcaklık ile derdim yok ama fiyat çok iyimiş almayı düşünüyorum . CBP açık kullansam ısıya faydası olurmu ? Sesli çalışıyorsa almam . kullanan arkadaşlar cevap verebilir mi ?

Geri
Yukarı