WTCN-GAMER mii, Donanım Arşivi V4 mü?

Elvis Adalsteinn

Hectopat
Arkadaşlar hepinize selamlar. Elimde iki adet bilgisayar var, ikisine de bütçem yetiyor şu anda. Yayın, Youtube ve render'da kullanacağım bu bilgisayarlardan hangisi işime daha çok yarar, bakarsanız sevinirim.

WTCN-GAMER; WTCN-GAMER /Amd Ryzen 5 2600/Msi GTX 1660 ARMOR 6G OC/8GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA

Donanım Arşivi V4; DA-V4/R5 1600/MSI RX580 Armor OC 8GB/8GB RAM/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA

NOT: Bilgisayarların ikisinide 16GB ram üzerinden düşünün ikisininde 16GB ram versiyonlu olanını alacağım.

Bu sistem daha iyi ve daha mantıklı olur.

Hocam lütfen şu dediğimi bi değerlendirin bu zamanlarda GTX model ekran kartı tercih ediyorsanız GDDR6 olan tek GTX modeli 1660 Tİ ekran kartını tercih edin Boost saat hızı ve oyun performansı açısından size daha iyi fayda sağlıyacaktır.

İkisi arasında Wtcn daha iyi fakat ben olsam biraz daha beklerdim. 3000 Serisi stoklara girince fiyatlarda bir değişim olacaktır. Onun dışında tek tek ucuz ürün araştırması yaparsanız daha iyi bir sistemde toplayabilirsiniz şöyle 1-2 hafta daha bekleyip.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim bana toplama konusunda sadece itopya üzerinden yardımcı olabilecek varsa çok sevinriim monitör dahil 5600'ü geçmeyecek şekilde önerilere açık durumdayım.

Arkadaşlar hepinize selamlar. Elimde iki adet bilgisayar var, ikisine de bütçem yetiyor şu anda. Yayın, Youtube ve render'da kullanacağım bu bilgisayarlardan hangisi işime daha çok yarar, bakarsanız sevinirim.

WTCN-GAMER; WTCN-GAMER /Amd Ryzen 5 2600/Msi GTX 1660 ARMOR 6G OC/8GB DDR4/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA

Donanım Arşivi V4; DA-V4/R5 1600/MSI RX580 Armor OC 8GB/8GB RAM/480GB SSD/Gaming Bilgisayar | ITOPYA

NOT: Bilgisayarların ikisinide 16GB ram üzerinden düşünün ikisininde 16GB ram versiyonlu olanını alacağım.
DA-V4 bilgisayarın işlemcisini R5 2600 yapın ve Ekran kartını 1660Tİ yapın fiyatları aynı oluyor ama DA-V4'ün ekran kartı daha iyi oluyor. Bu yüzden V4 diyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı