X570 anakarta model önerisi

Orası öyle, ama ASUS'un zaten servis konusunda kötü olduğunu biliyoruz. ASUS anakart kullanırken söylüyorum bunu.

Neyse konu öneri konusu, bütçe ne kadardı acaba?

Hocam ben yurt dışındayım. Senin kafana yatan X570 var mı? Model, marka, öner ben buradan bakayım.
Gigabyte'den saşma MSI'ye bulaşma özellik yoksunu çabuk bozulan dandik bir anakart markası BIOS Türkçe dil desdeği yok Gigabyte B550 tada X570 serisine bak.
Teşekkürler usta. Araştırıp bi bakayım fiyatlara. Ben yurt dışındayım. Kur farkından etkilenmiyorum. 350 euro felan fiyatlar.

Hocam ben yurt dışındayım. Senin kafana yatan X570 var mı? Model, marka, öner ben buradan bakayım.

Teşekkürler usta. Araştırıp bir bakayım fiyatlara. Ben yurt dışındayım. Kur farkından etkilenmiyorum. 350 euro falan fiyatlar.

Şu an özellik ve performans konusunda Gigabyte.
Yurt dışında garanti nasıl isliyor acaba Türkiye'de sıkıntı.

Merhaba!
AMD tabanlı X570 yonga setine sahip olan, hangi marka daha iyi performans vermektedir.
ASUS ROG STRIX B550-F Gaming alıp, Ryzen 7 5800X ile kullandım. Hiç memnun kalmadım. Anakartı değiştirmek istiyorum. ASUS markasından soğudum. Sizce ASUS hariç hangi marka X570 yonga seti ile daha başarılı?
Teşekkürler.

Hocam ASUS önermiyorum ram konusunda kullanıcıya ızdırap yaşatıyor sana tavsiyem. MSI markasını alman bir de ASUS'un servisi çok berbat Q code hatasından dolayı anakartı 3 defa servise gönderdim asusa bulaşma MSI X570S Carbon, X570s Meg Ace Max Gigabyte Aorus Master veya Xtreem.

Şu an özellik ve performans konusunda Gigabyte.
Yurt dışında garanti nasıl isliyor acaba Türkiye'de sıkıntı.

İnternetten dipariş veriyorum. 1 yıl içinde memnun kalmazsam arızalı diye gönderiyorum paramı ödüyorlar:)
X570 Tomahawk Max Wi-Fi bakın.
Hocom bu Anakart guzelmis. Bunu alayim bari:)
Hocam ASUS önermiyorum ram konusunda kullanıcıya ızdırap yaşatıyor sana tavsiyem. MSI markasını alman bir de ASUS'un servisi çok berbat Q code hatasından dolayı anakartı 3 defa servise gönderdim asusa bulaşma MSI X570S Carbon, X570s Meg Ace Max Gigabyte Aorus Master veya Xtreem.
Aynen hocam. Servise mail atiyorum satin aldigin yere gotur diyorlar. Bende mailde agzima geleni yazdim. Anakarti gonderecem. Köküne kıran girsin bunların.

Son düzenleme:
X570 Tomahawk Max Wi-Fi

Hayırlı olsun üst düzey bir kart o.c potansiyeli güzel tier listesinde ikinci grupta yer alıyor.

Screenshot_20220327-154436.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı