Çözüldü Xbox 360 Gamepad'in orijinal olduğunu nasıl anlarız?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
14
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Daha fazla  
Meslek
What am I? - I do not know...
Yani dış görünüşten anlayabilir miyiz? 120 TL'ye 2. el temiz buldum, fiyatı işkillendirdi ancak fotoğrafa göre orijinal gibi duruyor. Wireless mı bilmiyorum. Sanırım kablolu olanlar orijinal değilmiş. Dediğim Gamepad'de ise pil vardı. Ha bir de bilgisayarda kullanmak için alıcı lazım mı? Eğer alıcı lazım ise Gamepad'den daha fazla ücret vermem gerekiyor ve hiç almam, onun yerine kablolu alırım. En azından masrafım olmaz diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam daha önce de dedim. PC için Xbox 360 kablosuz kol uygun değil. Monster Pusat Pro, MSI Gamepad bunlar güzel. Xbox 360 kablosuz kol aparat olmadan PC'ye bağlanmaz.
Bu serileri kullanmadım. Eğer Xinput desteği varsa olur.

F710 taş gibi ama onun da uyumluluk konusunda sıkıntıları var. Ben 100+10₺ kargo ile 2.el almıştım.
@Yener K. Xinput var ama ben anlamıyorum onlardan.
O halde orijinal olmasa da 360 kolu mu alayım? Sanırım Xbox Gamepad'ler uyumluluk konusunda daha iyi. Kalan para ile de Logitech Extreme 3D Joystick alırım, temiz ha :D

Hocam daha önce de dedim. PC için Xbox 360 kablosuz kol uygun değil. Monster Pusat Pro, MSI Gamepad bunlar güzel. Xbox 360 kablosuz kol aparat olmadan PC'ye bağlanmaz.
Uygun değil derken ne demek istediniz? XBOX 360 ve XBOX One S ikisini de kablosuz olarak bilgisayarımda daha önce kullandım o yüzden merak ettim.

Uygun değil derken ne demek istediniz? XBOX 360 ve XBOX One S ikisini de kablosuz olarak bilgisayarımda daha önce kullandım o yüzden merak ettim.
Hocam kablosuz 360 Gamepad alıcıya ihtiyaç duyduğu için cihaz çok pahalı. Bunun için. Bütçe meselesi var.

Hocam kablosuz 360 Gamepad alıcıya ihtiyaç duyduğu için cihaz çok pahalı. Bunun için. Bütçe meselesi var.

Ben uyumluluk konusunda bir problem var zannettim de ondan sordum. @Motionless IN White bu arada elimde fazla kullanmadığım 360 için kablosuz alıcı var. Eğer piyasada bulamazsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.

Ben uyumluluk konusunda bir problem var zannettim de ondan sordum. @Motionless IN White bu arada elimde fazla kullanmadığım 360 için kablosuz alıcı var. Eğer piyasada bulamazsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.
Sizinle nereden iletişime geçebilirim? Steam linkiniz varsa atarsanız sevinirim.
Şöyle bir şey daha buldum, bununda Xinput desteği falan varmış. 120 TL çok uygun geldi nedense.

Geri
Yukarı