Elektronik Xbox 9.nesil Gamepad - Deep Pink 1342,96 TL

200 lira fark için şu gamepad'i içine sinmemesine rağmen ısrarla övenleri anlayamıyorum. Hani 1000 tl altına düşse gerçekten anlardım belki ben de alırdım ama 200 lira daha koyup istediğiniz rengi seçebilmek varken niye zorluyorsunuz bilemedim. (rengi gerçekten sevenler üstüne alınmasın)

200 lira fark için şu gamepad'i içine sinmemesine rağmen ısrarla övenleri anlayamıyorum. Hani 1000 tl altına düşse gerçekten anlardım belki ben de alırdım ama 200 lira daha koyup istediğiniz rengi seçebilmek varken niye zorluyorsunuz bilemedim. (rengi gerçekten sevenler üstüne alınmasın)
200TL az para değil evde kullanılacaksa pembe olması çok dert değil bence.

200TL az para değil evde kullanılacaksa pembe olması çok dert değil bence.
Hocam kesinlikle 200 tl'yi küçümsediğim için değil ama gamepad'e 1400 tl veren kişi 1600 tl de verebilir diye düşünüyorum, günümüzde bi yemeğin 100 tl olduğunu da düşünürsek. Ben özellikle renginin içine sinmediğini belirtip fırsat ürünü muamelesi yapanları pek anlayamadım. Dediğim gibi 1000 tl altına düşse ben de almak isterdim.

Hocam kesinlikle 200 tl'yi küçümsediğim için değil ama gamepad'e 1400 tl veren kişi 1600 tl de verebilir diye düşünüyorum, günümüzde bi yemeğin 100 tl olduğunu da düşünürsek. Ben özellikle renginin içine sinmediğini belirtip fırsat ürünü muamelesi yapanları pek anlayamadım. Dediğim gibi 1000 tl altına düşse ben de almak isterdim.
Rengi çok dert değil hocam kalan 200 liraya en azından yemek yersin ya da çalışıp ailesinden ayrı yaşayan kişiler için 200 lira kötü para değil. İnsanlar arttık 50-100 lira arttırabilmeye çalışıyor devir tasarruf devri, eskiden ben de umursamazdım 200-300 lira farkı.

Hocam kesinlikle 200 TL'yi küçümsediğim için değil ama Gamepad'e 1400 TL veren kişi 1600 TL de verebilir diye düşünüyorum, günümüzde bir yemeğin 100 TL olduğunu da düşünürsek. Ben özellikle renginin içine sinmediğini belirtip fırsat ürünü muamelesi yapanları pek anlayamadım. Dediğim gibi 1000 TL altına düşse ben de almak isterdim.

Dediğiniz şekilde bakarsak kimse konu açmasın o zaman. 1000 veren 1350 de verebilir. 2000 veren 5000 de verebilir. Kişinin bütçesine bağlı tamamen. Şu an en ufak bir şey satın alırken bile en düşük fiyat neredeyse oraya yöneliyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı