Elektronik Xbox 9.nesil Gamepad - Deep Pink 1342,96 TL

TouchMyFlow

Hectopat
Müşteri hizmetleri ile görüştüm. Ürün başlığında 9.nesil yazmıyor fakat tüm renklerinin aynı olduğunu söyledi. Farklı renklerde farklı başlıklar kullanılmış bu yüzden kafa karışıklığı olmaması sebebi ile emin oldum. Yorumlarda en son satın alanlardan biri 2 yıl garantisi olduğunu söylemiş fakat Amazon 1 yıl olduğunu söyledi. Kargoyu da ekleyince bayağı uygun bir fiyata geliyor. Satıcı: Amazon Germany.

Son düzenleme:
Müşteri hizmetleri ile görüştüm. Ürün başlığında 9.nesil yazmıyor fakat tüm renklerinin aynı olduğunu söyledi. Farklı renklerde farklı başlıklar kullanılmış bu yüzden kafa karışıklığı olmaması sebebi ile emin oldum. Yorumlarda en son satın alanlardan biri 2 yıl garantisi olduğunu söylemiş fakat Amazon 1 yıl olduğunu söyledi. Kargoyu da ekleyince bayağı uygun bir fiyata geliyor. Satıcı: Amazon Germany.

9.nesil mi hocam bu hangi renk bir de.

Bu kontrolcüyü kablolu olarak da kullanabilir miyiz kablosuz bağlantıda internet yavaşlatıyor

Kullanılabiliyor, bende bir eski nesil var onda Micro USB kablo ile kullanabiliyorum. Bunda da Type-C var sanırım, USB - Type-C kablo ile kullanabilirsin kablolu olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı