Elektronik Xbox 9.nesil Gamepad - Deep Pink 1342,96 TL

Ucu ucuna bütçem yetiyordu ama asıl sorun rengiydi açıkcası. Dışarıda gamepad kullanmayı düşünen birisiyim. Pembe rengini alsam gerek KYK'da gerekse Cafe'de vs içim hiç rahat olmazdı. F710+Powerbank+Şarj Edilebilir Pil aldım.
Hocam renk önemli tamam ancak konfor ve kalite daha önemli bana sorarsanız. En kötü modifiye ederdiniz. Pembe renk gamepad için tutuklanacakmış gibi davranmayın. 😅

Hocam renk önemli tamam ancak konfor ve kalite daha önemli bana sorarsanız. En kötü modifiye ederdiniz. Pembe renk gamepad için tutuklanacakmış gibi davranmayın. 😅
F710 ile eski bir geçmişim var. Yaklaşık 5 yıl kullandıktan sonra emekliye ayırmıştım eski gamepad'imi. Şu soruyu da sordum kendime 2 katı fazla para ödeyince 10 yıl kullanabilecek miyim?

1500 TL geliyor değmez.

Hangi teknolojik aletin 5+ yıl kullanacağın garanti hocam? Microsoft bile bu kadar duramıyor ürünün arkasında. Ayrıca bu kadar hayranıysanız kendi cebinizden alın oynayın :D

Xbox Elite 2, Xbox 9.nesil Forza Horizon 5 Edition, Xbox 9.nesil beyaz, Xbox 9.nesil Deep pink galiba kendi cebimden iyi almışım iyi bir hayranım F710 bir gamepad değildir Xbox gamepad yanında adı bile telaffuz edilmemeli :D

Orijinal ise gayet güzel fiyat.

kendi cebimden iyi almışım iyi bir hayranım
Hocam sanırım TYT'de en kötü olduğunuz yer paragraf sorularıydı. Kendi paramla yapacağım alışverişlerde size mi soracağım? Benim görüşüme göre böyle ve böyle hareket ettim. Kime ne? Konforu da bana yazar konforsuzluğu da...

Sizin bütçeniz odur ve ona göre hareket etmişsinizdir. Benim budur buna göre hareket etmişimdir. Benim için konfor önemli değildir zaten saatler boyu hayatsızca oyun oynamıyorum. Bu yüzden 5 tane gamepad'e ihtiyacım olmadığı gibi konfordan ziyade uzun ömürlü olmasını tercih ediyorum.

Ha okuduğunuzu anlamıyordunuz bundan önceki mesajlarda bu yüzden hafızanızı yineleyim: Tecrübeyle hareket ediyorum, 5 yıl kullandığım bir gamepad'i tercih ettim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı