Elektronik Xbox 9. nesil pembe gamepad 2105 TL

Amazon almanya'dan alınan ürünün garantisi oluyor mu?

Neyi yanlış söyledim de beğenmedi atıyorsunuz hocam ? Microsoft garanti sunuyor evet , ben ''Yurtiçi'' garanti olmuyor dedim , attığınız konuda bile bu belirtilmiş zaten Amazon kendi söylüyor. Üründe bir arıza olursa Microsoft muhattabınız oluyor.

Neyi yanlış söyledim de beğenmedi atıyorsunuz hocam ? Microsoft garanti sunuyor evet , ben ''Yurtiçi'' garanti olmuyor dedim , attığınız konuda bile bu belirtilmiş zaten Amazon kendi söylüyor. Üründe bir arıza olursa Microsoft muhattabınız oluyor.
Seri numaranı sisteme girince garantiyi sunan zaten Microsoft Türkiye, neyine yurt içi garanti olmuyor ?

Seri numaranı sisteme girince garantiyi sunan zaten Microsoft Türkiye, neyine yurt içi garanti olmuyor ?
Arkadaş Amazon Germanyden alınan ürünün yurtiçi garantisi oluyor mu diye sormuş, genel anlamda. Bende olmuyor dedim ki Amazon kendisi bunu zaten doğruluyor. Microsoftta daha fazla esneklik geçerli evet, fakat garanti Microsoftun sunduğu Ulusal bir garanti Türkiyede ki servise yollanabilir mi yollanamaz mı muamma. Yani üründe bir sorun olursa garanti kapsamında fakat yurtdışına da gönderilebilir.
Burdaki müşteri yorumunu örnek alabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı