Xbox Game Pass Ultimate Cloud Gaming klavye ve fare çalışmıyor

emreemre924

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Xbox Game Pass Ultimate Cloud Gaming satın aldım ve Almanya sunucusunda oyun açıyorum. Klavye ve mouse ile oyun denediğimde tuşlar çalışmıyor. Direksiyon setini taktım fakat onu da algılamadı (Forza Horizon 5). Bende oyun konsolu almayı düşünüyorum. Acaba Xbox orijinal oyun konsolu almak zorunlu mu? Yoksa çakma bir tane alsamda algılar mı?

Merhaba. Xbox Game Pass Ultimate Cloud Gaming satın aldım ve Almanya sunucusunda oyun açıyorum. Klavye ve mouse ile oyun denediğimde tuşlar çalışmıyor. Direksiyon setini taktım fakat onu da algılamadı (Forza Horizon 5). Bende oyun konsolu almayı düşünüyorum. Acaba Xbox orijinal oyun konsolu almak zorunlu mu? Yoksa çakma bir tane alsamda algılar mı?

Oyun kolu dışında xCloud çalışmıyor hocam. Xbox oyun kolu almanız iyi olur. Şu sıralar yeşil ya da pembe versiyonu 1600-1700 gibi bulunabiliyor.

hocam o kadar alıcak güçte değilim zaten bilgisayarımda çok iyi değil o yüzden cloud kullanıyorum trendyoldaki xbox oyun kolları (çakma mı bilmiyorum 400-500 civarı fiyat) ile çalışabilir mi ?

hocam o kadar alıcak güçte değilim zaten bilgisayarımda çok iyi değil o yüzden cloud kullanıyorum trendyoldaki xbox oyun kolları (çakma mı bilmiyorum 400-500 civarı fiyat) ile çalışabilir mi ?

Yani 400-500'e eski versiyonlar bile zor bence çakma olma ihtimalleri yüksek Xbox kolu adı altında satıyorlarsa.

İkinci el 8.nesil bakın hocam az kullanan kutusunda beklediği için satanlar vs olabiliyor. İkinci el tabi riskli bir durum.

Ya da 8bitdo, gamesir gibi markaların daha uygun fiyatlı kollarından bakın.

1000 TL civarında ikinci el 9.Nesil kol ilanları da var, onlardan garantisi devam eden biri de alınabilir.

Geri
Yukarı