Çözüldü Xbox One oyun açtıktan 10 dakika sonra bir anda kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben Xbox One satın aldım 2. el. Oyun indirirken 6-7 saat açık kaldı. Herhangi bir sorun yoktu fakat oyunu açtığımda 10-15 dakika sonra kendiliğinden kapandı ve Power Supply orijinal ama ışıkları da söndü ve düğmeye bastığımda herhangi tepki vermedi. Prizden söktüm 10 sn bekledikten sonra taktım çalıştı. Başka oyun açtım ve yine kapandı. Bu arada turuncu vs. yanmıyor hep beyaz yanıyor güç kaynağı. Yardım edin.

Bu arada arkadaşlar, normal menüdeyken herhangi sorun yok uzun süre açık kalabiliyor sadece oynarken kapanıyor

Çözüm
En kötü ihtimalle yeni bir adaptör alırsınız hocam veya bir yerde deneme şansı sunarlarsa elektronik mağazında falan deneyip ona görede alabilirsiniz.
Evet hocam benim aklimada o geldi bakalım işteyim şimdi eve gitmeyi sabirsizlikla bekliyorum eşimden zor izin aldim xbox alabilmek için pek sevmiyor kendisi bozuk çıkarsa sorun olur aksama denicem iste yine

İsteyne videoda atabilirim belki birisinin başına gelmiştir aynısı sorunu biliyordur diye

Hocam şimdi denedim, 1.5 saat falan oynadım ama yine yaptı normalde 10 dk de kapanirdi simdi 1.5 saat falan oynatti beni ama yine kapandı

Arkadaşlar sorunuma yardımcı olacak birisi varmı yeni adaptör sipariş ettim birkac gune gelir ama yani bu durum neyden yapar başına gelen varmi ?

Arkadaşlar son durum çok iyi yeni adaptör aldım, ve sorun kalmadı kesintisiz oynadim cokda memnunum benim gibi sorunu olan arkadaşlar düşünmeden alsinlar
Hocam birde şöyle birşey var bi anda gittikten sonra güç kaynağındaki ışıkta sönüyor ve cihaz açılmıyor bassamda düğmesine prizden söküp 10 sn bekliyom öyle çalışıyor

Sağolun hocam hayırlı akşamlar umarım sabah yardım ederler

Hocam birde şöyle birşey var bi anda gittikten sonra güç kaynağındaki ışıkta sönüyor ve cihaz açılmıyor bassamda düğmesine prizden söküp 10 sn bekliyom öyle çalışıyor

Sağolun hocam hayırlı akşamlar umarım sabah yardım ederler
Moralinizi, sevkinizi kırmak gibi olmasın ama keske almasaydınız hocam sıkıntılı aletmis.

Evet bende pişman olmadım değil sabah ola hayrola diyelim

Arkadaşlar yardımcı olabilecek varmı videoda atabilirim oynarken çektim kapanmasını

Arkadaşlar xbox one kapanıyor oyun oynarken bi anda yardımcı olurmusunuz

Hocam aynı sorunu yaşayan bir kişi ürünü servise yollamış fakat servis herhangi bir kapanma sorunu olmadığını söylemiş oyun oynarken. Arkadaşta yeni bir Xbox adaptörü sipariş etmiş ve sorunu çözülmüş. Adaptör kaynaklı bir sorun olabilir, aynı şekilde başka biri de ilginç ama aynı sorunu yaşayıp adaptörü ters çevirdiğinde sorun yaşamadığını belirtmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, onları okudum hocam. Ben şimdi üçlü prizde kullanıyordum normal. Direkt duvara taktım, 45 dakika oynadim, şu an sorun yok. İşe gideceğim için kapattım. Aksam gelince tekrardan deneyeceğim, son durumu haberdar ederim.

Hocam aynı sorunu yaşayan bir kişi ürünü servise yollamış fakat servis herhangi bir kapanma sorunu olmadığını söylemiş oyun oynarken. Arkadaşta yeni bir Xbox adaptörü sipariş etmiş ve sorunu çözülmüş. Adaptör kaynaklı bir sorun olabilir, aynı şekilde başka biri de ilginç ama aynı sorunu yaşayıp adaptörü ters çevirdiğinde sorun yaşamadığını belirtmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet onları okudum hocam ben şimdi üçlü prizde kullanıyordum normal direk duvara taktım 45 dakika oynadim şu an sorun yok işe gideceğim için kapattım. Aksam gelince tekrardan deneyeceğim son durumu haberdar ederim.

Sevindim hocam sorunun cozuldugune, iyi oyunlar :)

Cok teşekkür ederim hocam ama bakalım, akşam daha net belli olur. Şu an 45 dakikalık oyunu oynattı ama aksam 3-4 saat vakit ayıracağım. Umarım sorun olmaz.
En kötü ihtimalle yeni bir adaptör alırsınız hocam veya bir yerde deneme şansı sunarlarsa elektronik mağazında falan deneyip ona görede alabilirsiniz.

Evet hocam benim aklimada o geldi bakalım işteyim şimdi eve gitmeyi sabirsizlikla bekliyorum eşimden zor izin aldim xbox alabilmek için pek sevmiyor kendisi bozuk çıkarsa sorun olur aksama denicem iste yine

İsteyne videoda atabilirim belki birisinin başına gelmiştir aynısı sorunu biliyordur diye

Hocam şimdi denedim, 1.5 saat falan oynadım ama yine yaptı normalde 10 dk de kapanirdi simdi 1.5 saat falan oynatti beni ama yine kapandı

Arkadaşlar sorunuma yardımcı olacak birisi varmı yeni adaptör sipariş ettim birkac gune gelir ama yani bu durum neyden yapar başına gelen varmi ?

Arkadaşlar son durum çok iyi yeni adaptör aldım, ve sorun kalmadı kesintisiz oynadim cokda memnunum benim gibi sorunu olan arkadaşlar düşünmeden alsinlar

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı