Xbox One X vs PS4 Slim 2022

Akerim

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, fazla param yok. PC alamadığım için 3-3.5 arası konsol bakıyorum. Xbox One X garantisi bitmiş 3300TL ve PS4 Slim 7 ay garantili, PS4 en son 3800TL'ye indi. Performans olarak FPS değerleri izlediğim videolara göre aynı ama performans kağıt üstünde Xbox önde. Kararsız kaldım. Benim için sorun çıkarmasın, üzmesin yeterli. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
PlayStation konsol olarak bence çok önde fakat oyun fiyatlarından dolayı şu an olsa Xbox alırım.

PlayStation konsol olarak bence çok önde fakat oyun fiyatlarından dolayı şu an olsa Xbox alırım.
Ne gibi önde mesela Xbox one özellik olarak iyi duruyor pek anlamam ?? oyuna 300 veremem açıkçası yıllık 300-400 veririm ancak
Game Pass ilginizi çekiyorsa ve oyunlara verecek paranız fazla değilse Xbox. Oyunlara verecek paranız fazla ve Game Pass ilginizi çekmiyorsa PS.
Fazla para olarak yıllık 300-500 ancak performans olarak ve stabil olarak düşündürüyor

Merhaba, fazla param yok. PC alamadığım için 3-3.5 arası konsol bakıyorum. Xbox One X garantisi bitmiş 3300TL ve PS4 Slim 7 ay garantili, PS4 en son 3800TL'ye indi. Performans olarak FPS değerleri izlediğim videolara göre aynı ama performans kağıt üstünde Xbox önde. Kararsız kaldım. Benim için sorun çıkarmasın, üzmesin yeterli. Yardımcı olur musunuz?

Grafik, donanım ve oyun fiyatları olarak Xbox One X

Jenerasyon olarak PlayStation 4 önde exclusive oyunlar sayesinde. Xbox tarafında şu an atılan adımlar hep geleceğe yönelik (bathesda, Activision Blizzard, arkane, ID software, zenimax gibi firmaları satın aldı.) Yeni çıkacak oyunlar muhtemelen PlayStation'a gelmeyecek ama One X'e de gelmeyebilir. Eğer gelecekse One X de düşünülebilir ama ikinci el Series S bakın derim ben.

Jenerasyon olarak PlayStation 4 önde. Xbox tarafında şu an atılan adımlar hep geleceğe yönelik (bathesda, Activision Blizzard, arkane, ID software, zenimax gibi firmaları satın aldı.) Yeni çıkacak oyunlar muhtemelen PlayStation'a gelmeyecek ama One X'e de gelmeyebilir. Eğer gelecekse One X de düşünülebilir ama ikinci el Series S bakın derim ben.

Hocam Series S değmez Xbox One X daha mantıklı.

Sizin oynayacağınız oyunlara göre değişir bu tercih mesela PS exculusive oyunları oynamak istiyorsanız ve oyunda gözüm parayı görmez her ne kadarsa alırım diyorsanız seçenek belli ama ben Türkiye'de yaşıyorum şartlar belli diyorsanız Xbox fakat şöyle bir şey diyebilirim bun 2 konsolda eski nesil 2. el bir seris s alırsanız sizi 7-8 yıl rahat götür ve gelecekde çok daha fazla kar ederseniz bu eski nesil konsolları ömrü belli değil ben diyeyim 2 yıl siz deyin 3, ayrıca Xbox Game Pass'in avantajlarını herhalde anlatmama gerek yoktur Türkiye'de oyunlara ulaşmanın en kolay yolu.

Geri
Yukarı