PS4 Slim vs Xbox One X

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
2.el olarak almayı düşünüyorum. Birisini ortalama olarak Xbox One X mi PS 4 Slim veya PS4 mü alayım? Kararsızım. Xbox'ın Game Pass'i var orada Forza var evet ama FIFA var mı bilmiyorum yazarsanız sevinirim III sanırım onun satış yerinde indirim falan yok değil mi? PS'de var da mesela The Witcher 3 27TL şu anki indirim fiyatı indirimle ama Xbox'da indirim görmedim hiç. FIFA Xbox Game Pass'te yoksa bence almaya değmez çünkü ben öyle oyuncu değilim. The Witcher 3, FIFA, Spider-Man ve birkaç oyun yeter PS'de indirim olduğunu gördüm onlarda girer zamanla ben PS4 Slim veya PS4 taraftarıyım. Game Pass benim pek işime yaramaz bir araba oyunu bulurum Forza yerine olur biter sizce? (maddi durum güçlü değil yılda bir 500TL'lik oyun alınır veya 2 tane)

Game Pass büyük bir nimet Xbox tarafı için. Game Pass kütüphanesini buradan görebilirsin; Xbox Game Pass Oyun Kütüphanesi | Xbox
Ayrıca One X daha iyi bir cihaz çözünürlük açısından da. PS, özel oyunları sayesinde satıyor. Yoksa gidip kimse Xbox varken PS almaz. Anladığım kadarıyla PS özel oyunlarına ilgin var. Bu nedenle mecbur PS tarafına kayman gerek.

Tam olarak ne demek istediğinizi anlayamadım. XBOX Gamepass Ultimate alabilirsiniz aylık 45 TL gibi bir fiyat vardı sanırım. Sürüyle de oyun oynama şansı tanıyor BF serisi, Crysis serisi, Dayz falan filan sürüyle oyun var. Sırf Spiderman için vazgeçmeye değer mi size kalmış.

Ben olsam PS alırdım. Her şeyi çok ucuz. (!)
Cidden Xbox almanı tavsiye ederim hem gamepass olarak hem de F/P konusunda zaten Xbox One x in rakibi PS4 Pro ki bence yine de Xbox daha iyi.

Game Pass büyük bir nimet Xbox tarafı için. Game Pass kütüphanesini buradan görebilirsin; Xbox Game Pass Oyun Kütüphanesi | Xbox
Ayrıca One X daha iyi bir cihaz çözünürlük açısından da. PS, özel oyunları sayesinde satıyor. Yoksa gidip kimse Xbox varken PS almaz. Anladığım kadarıyla PS özel oyunlarına ilgin var. Bu nedenle mecbur PS tarafına kayman gerek.

Teşekkür ederim. Ben oyun oynamayı seven birisi değilim pek ve Xbox Game Pass'te garip grup oyunlar var. Evet güzeller var, Witcher falan ama ben Spider-Man oynamayı isterim. Kaliteli isterim, az oynuyorum çünkü. Neyse, dediğniz gibi PS oynayan birisi ile görüşeyim. Teşekkür ederim.

Ben olsam PS alırdım. Her şeyi çok ucuz. (!)
Cidden Xbox almanı tavsiye ederim hem Game Pass olarak hem de F/P konusunda zaten Xbox One X in rakibi PS4 Pro ki bence yine de Xbox daha iyi.

Ben rakip falan aramıyorum. O kadar da para veremem Pro'ya 2. elde. Bilmiyorum. Her şey ucuz değil. Mesela Game Pass'e dahil mi FIFA bilmiyorum ama FIFA 22 Xbox sitesinde 700TL PS'de 500. bu fark çok geliyor bana ve indirim görüyorum PS'de bu yüzden bence daha iyi olacak benim açımdan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Spider-Man oynamak isterim, Forza da ama oyun çok oynamam. Siz ne düşünüyorsunuz? Kaliteli oyun oynarım bir de yani The Last of Us oynamak isterim. PS 4 2. el mi, Xbox One X 2. el mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı