Xbox oyun fiyatları çok pahalı

sysclock

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Ben Xbox Series S almayı düşünüyorum ama oyun fiyatlarına baktım çok pahalı. Bir de bu Game Pass olayını pek anlayamadım. Biraz zamanınız varsa anlatır mısınız mantığının nasıl olduğunu? Çünkü oyun fiyatları çok uçuk. Forza Horizon bakıyorum 800-900 TL yani. O yüzden merak ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Game Pass bir oyun kütüphanesidir. Siz aylık veya yıllık abone olursunuz Netflix mantığı gibi oradaki tüm oyunlara başka para vermeden indirip oynayabilirsiniz. Oradaki oyunlara her ay birkaç tane ekleniyor ve çıkanlar da olabiliyor. İçinde EA Play oyunları ve Ubisoft oyunları da mevcut. Xbox kendi oyunlarını direkt oraya çıktığı gün ekliyor örneğin Forza, Halo serisi vs. Ultimate paketi tavsiye ederim.

Game Pass bir oyun kütüphanesidir. Siz aylık veya yıllık abone olursunuz Netflix mantığı gibi oradaki tüm oyunlara başka para vermeden indirip oynayabilirsiniz. Oradaki oyunlara her ay birkaç tane ekleniyor ve çıkanlar da olabiliyor. İçinde EA Play oyunları ve Ubisoft oyunları da mevcut. Xbox kendi oyunlarını direkt oraya çıktığı gün ekliyor örneğin Forza, Halo serisi vs. Ultimate paketi tavsiye ederim.

Teşekkürler.

Merhaba. Ben Xbox Series S almayı düşünüyorum ama oyun fiyatlarına baktım çok pahalı. Bir de bu Game Pass olayını pek anlayamadım. Biraz zamanınız varsa anlatır mısınız mantığının nasıl olduğunu? Çünkü oyun fiyatları çok uçuk. Forza Horizon bakıyorum 800-900 TL yani. O yüzden merak ettim.
Yaklaşık 3 yıldır Xbox Game Pass yeniliyorum. 1000TL yakın ödemişimdir. Bunun sayesinde hiçbir oyun ilerlemem sıfırlanmadan 3 yıl Xbox Game Pass oyunlarını oynadım. İçinde EA Games oyunları da mevcut. 300'den fazla oyun var ve sürekli yenileri ekleniyor. Oyunları incelemek için aşağıdaki linke bakabilirsiniz. Game Pass hakkında soracağınız bütün soruları yanıtlamaya hazırım.

Demek istediğim Forzaya 1000TL vermek yerine Game Pass edinin. Forza + bir sürü yeni oyunu sınırsız oynayın. Starfield, Cities Skylines ve MC Legends gibi çıkacak oyunlar çıktığı gibi GamePass'e gelecek.

Game Pass Ultimate almanızı öneririm. 45TL gibi bir fiyatı var aylık. İçinde bütün game pass oyunları, EA playde bulunan bütün oyunlar, hem konsol hem bilgisayarda oynama fırsatı ve sınırsız online sunucu özellikleri geliyor.

Geri
Yukarı