Xbox Series S Diablo 4 ile nasıl performans verir?

Emrah Gökçe

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu Xbox'da almış olan var mı? Performansı nasıldır? almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1080p 60FPS verir

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dakika 4'ten itibaren FPS gösteriliyor.

Güncelleme: Oyunu zam gelmeden aldım 1200 TL'den ve yaklaşık 4-5 saat oynadım. Kontroller de sorun yaşayacağımı düşünmüştüm ama harika ayarlanmış çok rahat. Grafikler sorunsuz, FPS düşmesi vb... hataların hiçbiriyle karşılaşmadım. Oyun akıyor 60FPS sabit, tavsiye ederim.

Hayırlı olsun hocam oyun güzelde fiyatı pahalı Game Pass'e gelirse oynayacağız artık :) İlk defa bu tarz oyun oynayacağım satın almak istemedim memnum kalmam diye.

Bende Game Pass'e geleceğini düşünüyorum eninde sonunda fakat çok uzun sürer diye düşünüyorum. Ben ilk defa Diablo oyunu satın aldım, sevmiyeceğimi düşünüyordum fakat oyun tarzıma çok uydu. Gerek hikayesinin olması gerek eşyalar, aksiyon falan çok sardı. 15. seviyeye ulaştım oyun bayağı götürür gibi duruyor en azından 100 saat gider. Tavsiye ederim. Bu arada Xbox Series S ile hiçbir sorun yaşamadım, ne gamepad ile kontrol konusunda ne de FPS konusunda. 5 saat aralıksız oynadım ve FPS 60 sabit olarak durdu hiçbir kasma vb... Problem yaşamadım.

Geri
Yukarı