Xbox Series S mantıklı mı?

mrtcN0

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Konsol hakkında bazı sorularım var sorularıma cevap verebilecek arkadaş var mı?

1- Taş çatlasın 2500 TL'ye edineceğim bir konsol bu. Bu fiyatı hak eder mi, bu fiyata sistem toplamak daha mı mantıklı olur?
2- özellik açısından One X'den daha zayıf. Alınması mantıklı olur mu?
3- Beni 5 sene götürebilir mi? Bu 5 sene gibi sürede Battlefield, Call of Duty, FIFA, NBA, GTA gibi serilerde bir sıkıntı yaşar mıyım?
4- 512 GB SSD ile geleceği söyleniyor. Bu miktar arttırılabilir mi?
5- Tahminen 4 teroflops civarı bir gücü olacak, bu performans üzer mi?
6- Geriye uyumluluk olacak mı?
7- Yaklaşık 1000 TL fazla verip, PS5 dijital alınır mı? Tabi Gamepass gibi avantajlardan mahrum kalmakta var.

Evet biraz sorular fazla oldu ama benim için en önemli iki soru; 2-3-5-7.
Şimdiden çok teşekkür ederim.

Bir sürü kişi yazmış. İsviçre'den alacağım. Yaklaşık 2500 TL yani 300 frank yapıyor.

Son düzenleme:
Konsol hakkında bazı sorularım var sorularıma cevap verebilecek arkadaş var mı?

1- Taş çatlasın 2500 TL'ye edineceğim bir konsol bu. Bu fiyatı hak eder mi, bu fiyata sistem toplamak daha mı mantıklı olur?
2- özellik açısından One X'den daha zayıf. Alınması mantıklı olur mu?
3- Beni 5 sene götürebilir mi? Bu 5 sene gibi sürede Battlefield, Call of Duty, FIFA, NBA, GTA gibi serilerde bir sıkıntı yaşar mıyım?
4- 512 GB SSD ile geleceği söyleniyor. Bu miktar arttırılabilir mi?
5- Tahminen 4 teroflops civarı bir gücü olacak, bu performans üzer mi?
6- Geriye uyumluluk olacak mı?
7- Yaklaşık 1000 TL fazla verip, PS5 dijital alınır mı? Tabi Gamepass gibi avantajlardan mahrum kalmakta var.

Evet biraz sorular fazla oldu ama benim için en önemli iki soru; 2-3-5-7.
Şimdiden çok teşekkür ederim.
Alınması mantıklı olur da o konsol minimum 4000TL fiyattan çıkar onu belirteyim.

Türkiye'de oyun oynamak için Series S + Gamepass Ultimate en iyi seçenek. Bu arada Series S'i 2500'e nereden alacaksanız bir tane de bana alın. Vergilerle birlikte satıcı payı olmadan 3800TL konsolun fiyatı.

Fiyatı yine yüksek kalacak fakat en alınabilir model. Sonuçta yeni nesil oyunları oynayacaksın ve aralarında bence o kadar aman aman bir fark olmayacak. Frame Rate konusunda sıkıntı yaratmasın gerisi fıs muhabbet.

Alınması mantıklı olur da o konsol minimum 4000TL fiyattan çıkar onu belirteyim.
İsviçre'den alacağım.
Türkiye'de oyun oynamak için Series S + Gamepass Ultimate en iyi seçenek. Bu arada Series S'i 2500'e nereden alacaksanız bir tane de bana alın. Vergilerle birlikte satıcı payı olmadan 3800TL konsolun fiyatı.
İsviçre hocam.

Hocam, bu fiyata bulamazsınız. Oyunlar konsola optimize olarak gelir. Bu yönden sıkıntı olmaz. Arada fazla fiyat farkı olmazsa PS5 digital alınır.

Hocam, bu fiyata bulamazsınız. Oyunlar konsola optimize olarak gelir. Bu yönden sıkıntı olmaz. Arada fazla fiyat farkı olmazsa PS5 digital alınır.
Yazmayı unutmuşum. İsviçre'den alacağım. Yaklaşık 300 CHF oluyor. Bu da 2400-2500 TL arası yapıyor.

Kardeşim 2500 tl olacağını nereden çıkardın. 1000 tl fazla verip ps5 alacağını nerden çıkardın onu da bilmiyorum. Fiyatlar çok daha fazla olacaktır. Neyse konumuz o değil.
1- 299 dolara zaten ekran kartı anca alırsın o paraya sistem toplaman imkansız. Bilgisayarın yoksa direk series s mantıklı.
2-Bütçene göre onu kendin belirleyeceksin.
3-Götürür.
4-512ssd çok yetersiz bence. Artabilir mi bilmiyorum.
5-Üzmez.
6-Olacak deniyor.
7-Ps5 senin tahmin ettiğin fiyata çıkmaz. Ps5 tarafında oyunlar çok pahalı. Oyunlara o kadar para verebilir misin orasına sen karar vereceksin.

Geri
Yukarı