Xbox Series S mi PC mı PS5 Digital mı?

Dark fusion

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, ben Xbox Series S almak istiyorum fakat ileride desteği kesilir mi diye korkuyorum. Sizce kesilir mi? 512 GB SSD side korkutuyor sizce yeter mi? Halihazırda eski bir PC m var PC işinden bıktım konsola geçmek istiyorum. Ama konsola da 8300 TL vermek istemiyorum ve benim tek amacım Gamepass'le ucuz ve boş zamanlarımda oyun oynamak sizce PC'ye mi geçmeliyim konsol mu almalıyım not( 4K TV'im var) fakat benim amacım 1080P'ye 60 FPS ya da 720P 60FPS lütfen sorularıma cevap verebilir misiniz? Teşekkürler.

Sadece oyun içinse konsola yönebilirsiniz. Konsol tarafında ise oyunlara para verebilecekseniz PS 5 Digital, oyunlara ciddi meblağlar vermek yerine Game Pass gibi bir nimetten faydalanmak isterseniz XSS.

Öncelikle merhaba, ben Xbox Series S almak istiyorum fakat ileride desteği kesilir mi diye korkuyorum. Sizce kesilir mi? 512 GB SSD side korkutuyor sizce yeter mi? Halihazırda eski bir PC m var PC işinden bıktım konsola geçmek istiyorum. Ama konsola da 8300 TL vermek istemiyorum ve benim tek amacım Gamepass'le ucuz ve boş zamanlarımda oyun oynamak sizce PC'ye mi geçmeliyim konsol mu almalıyım not( 4K TV'im var) fakat benim amacım 1080P'ye 60 FPS ya da 720P 60FPS lütfen sorularıma cevap verebilir misiniz? Teşekkürler.

Ben bilgisayar toplamasini tavsiye ediyorum ama siz isterseniz konsol tercih edebilirsiniz.

Eğer Series S alacağın bütçeyi bütçeyi arttırabilirsen Series X daha mantıklı, arttıramasan da 3 yıl falan götürür seni ama tavsiyem Series X hem daha güçlü hem desteğinin daha geç biteceğini düşünüyorum.

Geri
Yukarı