Xbox Series S vs PS 5

PS5'te bobin sesi var. ''Bzz'' sesiyle aynı oyunu oynamaktansa sıfır ses bir konsolda oynaması daha iyi diye düşünüyorum.
Ayrıca bazı PS5 modellerinde fan uğultusu da mevcut hafif de olsa. Konsol üretmesini bilen bir markanın konsoluyla oynasın en azından.
Garip. Ben konu sahibinin yerinde olsam hafif bir ses için Dualsense ve aktif CD pazarından vazgeçmezdim.
Yarış konusunda Xbox daha iyi ama diğerleri zaten PS5'le aynı tercih meselesi tamamen. He bi de Xbox'ın geriye uyumluluk olayı çok iyi.
Geriye dönük uyumluluk için Series X almaya gerek yok, Series S yeterli olur.

Garip. Ben konu sahibinin yerinde olsam hafif bir ses için DualSense ve aktif CD pazarından vazgeçmezdim.

DualSense'i hakkını vererek kullanan oyun sayısı az ki futbol oyunları, dövüş oyunları falan hiç önemsemiyor desem yeridir. Aktif CD pazarı küçük dilimi kapsıyor. PS kullanıcılarının bile birçoğu dijital yoldan oyun alıyor artık. Ayrıca bazı PS5'lerde o ses hiç de az değil tamamen şans onun şiddeti.

DualSense'i hakkını vererek kullanan oyun sayısı az ki futbol oyunları, dövüş oyunları falan hiç önemsemiyor desem yeridir. Aktif CD pazarı küçük dilimi kapsıyor. PS kullanıcılarının bile birçoğu dijital yoldan oyun alıyor artık. Ayrıca bazı PS5'lerde o ses hiç de az değil tamamen şans onun şiddeti.
Hâlâ futbol oyunları çok fazla alınıp satılıyor, ülkede PS alan kişilerin birçoğu sırf onun için alıyor zaten. Dualsense'i de teknolojisi için demedim Xbox kolunun çok gürültülü ve pilli olmasından rahatsız olan insanlar var.

Hâlâ futbol oyunları çok fazla alınıp satılıyor, ülkede PS alan kişilerin birçoğu sırf onun için alıyor zaten. Dualsense'i de teknolojisi için demedim Xbox kolunun çok gürültülü ve pilli olmasından rahatsız olan insanlar var.
Xbox kolunun gürültüsü derken ney, nasıl yani ? Kol nasıl ses yapıyor hocam farklı şeyler mi kullanıyoruz acaba.

Hâlâ futbol oyunları çok fazla alınıp satılıyor, ülkede PS alan kişilerin birçoğu sırf onun için alıyor zaten. DualSense'i de teknolojisi için demedim çok gürültülü ve pilli olmasından rahatsız olan insanlar var.

Genelde futbol türünün oyuncuları Eylül'de alır bir sene oynar. Bu böyle işler. Tabii dediğin gibi yapan vardır. Ancak Xbox Store'da da güzel indirimler oluyor. EA Play zaten her sene veriyor. CD pazarı genelde Sony özel oyunlarında güzel döner. Kontrolcü zevke bağlı farklı markaların da Xbox sponsorluğunda ürettiği modeller var ayrıca kimi insan direkt düz Xbox kolunu tercih ediyor onu seviyor. Bu yan detaylar yüzünden sesli bir konsol alınmamalı diyorum.

Xbox kolunun gürültüsü derken ney, nasıl yani ? Kol nasıl ses yapıyor hocam farklı şeyler mi kullanıyoruz acaba.
Tuşlara basarken çıkan ses miktarı baya yüksek, bunu kast etmiştim.

Genelde futbol türünün oyuncuları Eylül'de alır bir sene oynar. Bu böyle işler. Tabii dediğin gibi yapan vardır. Ancak Xbox Store'da da güzel indirimler oluyor. EA Play zaten her sene veriyor. CD pazarı genelde Sony özel oyunlarında güzel döner. Kontrolcü zevke bağlı farklı markaların da Xbox sponsorluğunda ürettiği modeller var ayrıca kimi insan direkt düz Xbox kolunu tercih ediyor onu seviyor. Bu yan detaylar yüzünden sesli bir konsol alınmamalı diyorum.
Tamam hocam sakin sadece görüşlerini merak etmiştim.

Hocam bu kadar şikayetçiyseniz siz niye satıp series x almıyorsunuz ki ?

Yeni konular

Geri
Yukarı