Xbox series s/x için AliExpress'ten dönüştürücü alınır mı?

Sağ olun hocam hocam o zaman 3.0 HDD'ye kaldık.

Eğer sıfır alacaksanız şu ürün şu an fiyat olarak uygun. Kupon+Nays varsa %10'da indirim yapıyor. İncelemesi YouTube'da var. HDD'ye 700-800 TL vermektense 900 TL buna verirsiniz.

Seagate 500GB Game Drive For XBOX USB 3.0 2.5 Siyah Tasinabilir SSD | ITOPYA.COM bütçenize fazla geliyor mu bu SSD?

Bunda yeni nesil oyun oynanıyor diye biliyorum. Emin değilim.

Xbox series s/x'te -kendi genişleme kartı hariç- yeni nesil x/s güncellemesi almış oyunları oynatan SSD yok. USB 3.0 ve üstü destekli taşınabilir harici HDD/SSD/USB'ler; ancak eski nesil Xbox 360, Xbox One ve yeni nesil güncellemesi gelmemiş, x/s logosu bulunmayan oyunları açar. Yani kısaca ancak eski oyunları açabilirsiniz yoksa depolama amaçlı oynayacağınız zaman Xbox'ın içindekine aktarmanız lazım.

Seagate 500GB Game Drive For XBOX USB 3.0 2.5 Siyah Tasinabilir SSD | ITOPYA.COM bütçenize fazla geliyor mu bu SSD?

Bunda yeni nesil oyun oynanıyor diye biliyorum. Emin değilim.

Bütçem civarlarında ama 500GB değil de 1TB bakıyorum.

Eğer sıfır alacaksanız şu ürün şu an fiyat olarak uygun. Kupon+Nays varsa %10'da indirim yapıyor. İncelemesi YouTube'da var. HDD'ye 700-800 TL vermektense 900 TL buna verirsiniz.

Hocam ürün bulunamadı diyor ama ürüne baktım bu fiyatlara 1TB SSD uygun geldi üstelik 3.2 ben Seagate'in taşınabilir 1 TB SSD'sini düşünüyordum 100 lira daha ekleyip bunu alirim ayrıca yardımlarınız için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçem civarlarında ama 500GB değil de 1TB bakıyorum.

Hocam ürün bulunamadı diyor ama ürüne baktım bu fiyatlara 1TB SSD uygun geldi üstelik 3.2 ben Seagate'in taşınabilir 1 TB SSD'sini düşünüyordum 100 lira daha ekleyip bunu alirim ayrıca yardımlarınız için teşekkür ederim.

Evet bitmiş 1 haftadır filan indirimdeydi. Herkes bunu aldı. Neyse başka uygun ürün düşer elbette. Rica ederim.

Geri
Yukarı