Xbox Series X vs PS5

nameoke

Picopat
Daha fazla  
Ben öncelikle Xbox Series X'in PS5'ten daha iyi olduğunu duydum ve Xbox için 5TB SSD ve 2.el uyguna sistem buldum monitörle birlikte SSD, monitör, Xbox ve kol 33.000 TL soğutması daha iyi exclusive oyunlara baktım ve God of War ve Stray dışında ilgimi çeken bir şey göremedim PS5 sistem ise 4TB SSD 1 adet kol PS5 ama sıfır kapalı kutu bir de SSD hızı yüksek 50.800 TL sizce hangisini almak daha mantıklı? Ya da PS5 Pro'yu bekleyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben öncelikle Xbox Series X'in PS5'ten daha iyi olduğunu duydum ve Xbox için 5TB SSD ve 2.el uyguna sistem buldum monitörle birlikte SSD, monitör, Xbox ve kol 33.000 TL soğutması daha iyi exclusive oyunlara baktım ve God of War ve Stray dışında ilgimi çeken bir şey göremedim PS5 sistem ise 4TB SSD 1 adet kol PS5 ama sıfır kapalı kutu bir de SSD hızı yüksek 50.800 TL sizce hangisini almak daha mantıklı? Ya da PS5 Pro'yu bekleyeceğim.
PS5 Pro demiş olduğunuz cihaz en iyi ihtimalle Kasım 2024 tanıtılacak. Yani tanıtıldı bize ulaştı derken 1.5-2 sene sonrası için plan yapmayın paranıza yazık olur. İki konsol da iyidir. Sıfır alacaksanız kesinlikle PS5, çünkü xbox ikinci elde çok değer kaybediyor. İkinci el alacaksanız bence kafanıza çok takılmasın alıp satabilirsiniz sonuç olarak. Bu arada performans olarak hissedebileceğiniz farklar yok. İki konsolda gayet güzel oyun oynatır. PS önde olduğu tek konu gamepad dualsense çok ayrı bir dünya onun dışında dediğiniz gibi özel oyunlar ile benim derdim yok diyorsanız çoğu oyunu iki konsolda da oynayabiliyorsunuz zaten.

Özel oyun merakınız yoksa ikinci elde Series X uygun fiyata bulunabiliyor, spor oyunları oynayacağım derseniz Series X işinizi görür.

Geri
Yukarı