Xbox Series X vs PS5

PS5'i dik kullanıp sorun yaşayanlar da var? Tasarım konusu da kişiden kişiye değişir. PS5 çok daha vay be bu ne miş be, dedirtebiliyor. Ama bu hayvan şey ne ya diyenler de var. Xbox ise daha sade bir tasarım tercih etmiş bunlar kişisel noktalar, ayrıca ben tasarım ile alakalı bir şey de dememiştim. Sizin iki kat daha iyi dediğiniz şeylerin aslında öyle olmadığını açıkladım. Ha bir de bu kültür olayı harbi saçmalık oldu. Eee PS kültürü vardı da ileride başka hiç mi bir şeye geçmeyelim. Şu an için PS5 bence genel olarak daha mantıklı bir konsol ama bu konu da sadece FIFA pes için pek farkı yok. Zaten bu PS kültürünün ülkemizde yok olmasına çok var. Forum da göremeyeceğiniz ama PS'i olan tonla insan var FIFA CoD oynayıp ömür geçiriyorlar, bazılarının Xbox'dan yeni haberleri oluyor. Xbox, Game Pass'i kesinlikle ucuz tutmak zorunda yoksa bu ülkede tutunamaz. PS “kültürünü” yok etmek için bunu yapması şart.

Başaramaz Microsoft ama PS5 tasarımında yatay kullanılınca çok şık oluyor Xbox Series X deve gibi PS5 tasarım olarak daha iyi pes serisini Xbox Series X iyi oynatamıyor.

Daha öncesinde fifa - pes için series s demiştim. Ancak ileriye dönükse ps5 şuan daha mantıklı
Konu başlığı PS5 vs Xbox Series X. İkisi arasından bir seçim yapılmalı konu sahibi Series S ister mi bilemeyiz.

Bu arada siz ne yaptınız, hangi konsol veya konsollar ile yolunuza devam ediyorsunuz?

Konu başlığı PS5 vs Xbox Series X. İkisi arasından bir seçim yapılmalı konu sahibi Series S ister mi bilemeyiz.

Bu arada siz ne yaptınız, hangi konsol veya konsollar ile yolunuza devam ediyorsunuz?
Konu içinde sadece bu oyunlar için series x alınmamalı S almalı PS5'te fazla gelir X seriside.

Series s'ten ps5 geçtim devam ediyorum

Konu içinde sadece bu oyunlar için series x alınmamalı S almalı PS5'te fazla gelir X seriside.

Series s'ten ps5 geçtim devam ediyorum
Dediğiniz bir bakıma doğru olsa da konu sahibi geçmiş yıllarda çıkan PES, FIFA serilerini oynamak istediğinde satıştan kaldırıldığı için disk almalı ve Series S bunu sağlamıyor. Eğer güncel takılacaksa tâbi ki Series S'de değerlendirilebilir.

Xbox Series X'de de pes serisi oynanabilir kalite ve arıza yaparsa tamirinin kolaylığı bir konsolu seçmek için kriter olmamalı satması kolay kısmı hariç sebep yok.

PS Plus zammından sonra PS5 ülkemiz için aşırı mantıksız bir hale geldi.
Zaten tedarik ve döviz kuru sıkıntısı nedeniyle Sony’de çekildi ps5 yok elde kalan eski stoklar var.Ocaktan sonra Bilkom Sony ürünlerini getirecek.Steamda Türkiye’de dolara geçti.Yarın birgün benzer sorun Xbox içinden oluşabilir

Tahmin ediyorum oynayacağım oyunlar e football ve EA FC olur. PlayStation 5 mi Xbox Series X mi almalıyım?
Xbox Gamepass EA Play aboneliği de veriyordu. EA Play aboneliği konsolda da kullanılıyor olmalı ama emin değilim. Steam'de kullanabileceğin kesin ama. Ve zaten Xbox Series X daha güçlü ve avantajlı bir konsol.

Geri
Yukarı