Xbox Series X vs PS5

Üst seviye God of War, Spider-Man gibi ve paranız varsa PS5 eğer oyuna verecek paranız yoksa Xbox bu kadar.

Xbox Game Pass'da sana pes oynatıyor

Ama eski pesleri oynatamıyor Xbox fanboyluğu berbat.

Hocam PS4 büyüktür Series S diyen birinin bana fanboy demesi çok komik geldi.

Pes zaten beleş hocam FIFA oynatiyor.

Artık küfür edeceğim ya bu kadar c*hil bu kadar y*baz olunmaz bu ülkedeki PlayStation kültürünü bozmaya çalışamazsınız.

Ama eski pesleri oynatamıyor Xbox fanboyluğu berbat.

Şimdi attığım geriye dönük uyumluluk listesine baktığımda pes oyunlarının geriye dönük uyumluluk listesinde olmadığını gördüm ben var diye biliyordum bu noktada yanlış bilgilendirme için özür dilerim ha bu arada PS'da eski pes oyunlarını oynatamiyormuş.

Artık küfür edeceğim ya bu kadar c*hil bu kadar y*baz olunmaz bu ülkedeki PlayStation kültürünü bozmaya çalışamazsınız.
Edebilirsiniz hocam.

Xbox geriye dönük uyumluluk listesi:Xbox One Backward Compatibility - Xbox Wire

@Melih0192

Hocam bir şey ezberlemişsiniz ona göre konuşuyorsunuz gibi geliyor sebep söylediğimde pek bir şey söyleyemiyorsunuzda.

Xbox kadar leş bir konsol ancak Nintendo switchtir PS kültürü var ülkede.

Şimdi attığım geriye dönük uyumluluk listesine baktığımda pes oyunlarının geriye dönük uyumluluk listesinde olmadığını gördüm ben var diye biliyordum bu noktada yanlış bilgilendirme için özür dilerim ha bu arada PS'da eski pes oyunlarını oynatamiyormuş.

Edebilirsiniz hocam.

Küfür edersem ban yerim PS PES 2015-2021 arasını oynatır.

Aynen öyle hocam haklısınız PS'dan iyisi olamaz katılıyorum 2740 TL verir misiniz? Aboneliğim bitmişte.

Ben PS konsollarını PS Plus için asla kullanmam direkt kırarım. Xbox exclusive oyunları kadar leş oyun yok.

Aynen öyle hocam haklısınız PS'den iyisi olamaz katılıyorum 2740 TL verir misiniz? Aboneliğim bitmişte.

Evet hocam bende oynadım.

Rahat oynatıyor FIFA 14-22 gibi oyunları PS5 Xbox ise ayakta kalmaya çalışan bir konsol.

Geri
Yukarı