Eren Kaya

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba, ben bir Xbox almak istiyorum 360, One veya One S. Elimde bir de PC var gayet güçlü bir PC, 16+2 GB RAM, MSI GTX 750 Ti 2G ekran kartı.

Ama bir de konsolum olsun istiyorum ve konsol alacağım parayla kendi PC'me yatırım mı yapmalıyım yoksa konsol mu almalıyım ?
Konsolda oyun oynamayı da seviyorum.
Aklım konsol almakta kaldı ama yine de biraz kararsızım ayrıca alacaksam hangisini alayım?
Ben Xbox 360'ın gamepadini diğer Xbox'lara göre daha fazla seviyorum ama One veya One S de alabilirim.
Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Xbox One S almalısın. Ben sandalye tepesinde 4K deneyimi yerine yayila yayila dev ekranda 4K deneyimini seçerim doğrusu. Exc. de başka bir sebep X1 S için.

@BigEvil 299$'dan başlıyor Xbox One S. Yani şimdiki X1 fiyatlarına yakın, hatta aynı.

Bence Xbox One S almalısın. Ben sandalye tepesinde 4K deneyimi yerine yayila yayila dev ekranda 4K deneyimini seçerim doğrusu. Exc. de başka bir sebep X1 S için.

@BigEvil 299$'dan başlıyor Xbox One S. Yani şimdiki X1 fiyatlarına yakın, hatta aynı.

300 dolarlık bir cihaz ile 4K alamazsın kaldı ki konsollar 4k vermeyecek. 1080P verecek ama bize upscale edilip gelecek. Yani 1080P'yi 4k gibi göreceğiz. Ve 4k'da oyun oynatan GPU'lar bile sadece 500-600 dolar civarında olması gerek.

Bende öyle düşünüyorum.

4k desteği doğrulandı upscale olacak tabii ama farketmez görüntü.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı