Xbox vs PS4

Buna baktım fakat bana 2 tane kol lazım. 1 adet orijinal kol fiyatı ne kadar.
Ve bu 1TB sürümü gayet iyi fiyat gibi duruyor 2.kol ucuz ise buradan alabilirim.

DS4 V2'ler 1000 TL. Sizin alacağınız 2 kollu bu fiyata yakın fiyatsa onu almanız daha mantıklı. HDD yetmezse Expansion alıp yükseltirsiniz sonra.

DS4 V2'ler 1000 TL. Sizin alacağınız 2 kollu bu fiyata yakın fiyatsa onu almanız daha mantıklı. HDD yetmezse Expansion alıp yükseltirsiniz sonra.

2 kol olan Slim 500GB idi ve 7840TL fiyatı var. 1TB için 600TL fark veriliyor sadece.
Fakat 1TB versiyonunda 1 kol var sadece o kötü olmuş extra için 1000TL daha gerek böylece 9500 TL'ye geliyor 1TB PS4 ve 2.kolu.

Bu iyi gibi hem 1TB hem 2 kolu ve FIFA 22'si var.

2 kol olan Slim 500GB idi ve 7840TL fiyatı var. 1TB için 600TL fark veriliyor sadece.
Fakat 1TB versiyonunda 1 kol var sadece o kötü olmuş extra için 1000TL daha gerek böylece 9500 TL'ye geliyor 1TB PS4 ve 2.kolu.

7840 TL olan iki kollu Slimin linkini atabilir misin bulamadım da. Onu alman en mantıklısı olur. 1 TB Seagate Expansion HDD zaten 650 TL. Alıp takarsın, o 1 TB modelinin fiyatına hem 2 kolun olur hem de 1 TB HDD'li PS4'ün.

7840 TL olan iki kollu SLI'min linkini atabilir misin bulamadım da. Onu alman en mantıklısı olur. 1 TB Seagate Expansion HDD zaten 650 TL. Alıp takarsın, o 1 TB modelinin fiyatına hem 2 kolun olur hem de 1 TB HDD'li PS4'ün.

@otpphap ithalatçı garantili olması sorun çıkarmaz herhalde.
Sıkıntı olduğunda satıcı ilgilenirse'de süper olurdu.
Bende Seagate expansion 1TB olan modeli var 3.0 zamanında 180TL'ye almıştım :D şimdi hatırladım.

Son düzenleme:
@otpphap ithalatçı garantili olması sorun çıkarmaz herhalde.
Sıkıntı olduğunda satıcı ilgilenirse'de süper olurdu.
Bende Seagate expansion 1TB olan modeli var 3.0 zamanında 180TL'ye almıştım :D şimdi hatırladım.

Bende PS4 Promu Hepsiburada üzerinden ithalatçı garantili almıştım bir sorun çıkmamıştı. Çıksa bile satıcı ilgileniyor merak etmeyin. Ayrıca HDD olayını çok iyi kurtarmışsınız 😄.

PS4 siparişini verdim dün akşam 1 kol ile birlikte 500GB 7400 TL
Orijinal kolları 1000 TL sanırım. Hepsiburada'da 400TL'ye gördüm ama replika galiba.
PS Plus extra almayı düşünüyorum bir de en sevidiğim Battlefield 1 ve Tom Clancy's Rainbow Six: Siege alacağım inşallah.

Bende PS4 Promu Hepsiburada üzerinden ithalatçı garantili almıştım bir sorun çıkmamıştı. Çıksa bile satıcı ilgileniyor merak etmeyin. Ayrıca HDD olayını çok iyi kurtarmışsınız 😄.

Son düzenleme:
PS4 siparişini verdim dün akşam 1 kol ile birlikte 500GB 7400 TL
Orijinal kolları 1000 TL sanırım. Hepsiburada'da 400TL'ye gördüm ama replika galiba.
PS Plus extra almayı düşünüyorum bir de en sevidiğim Battlefield 1 ve Tom Clancy's Rainbow Six: Siege alacağım inşallah.

Hayırlı olsun, evet o 400 TL olanlar replika. Bu arada PS Plus'da Battlefield 1 var. Gelince haber verirseniz beraber oynarız istiyorsanız 😁.

Hayırlı olsun, evet o 400 TL olanlar replika. Bu arada PS Plus'da Battlefield 1 var. Gelince haber verirseniz beraber oynarız istiyorsanız 😁.

PS Plus a-Z kategoride göremedim varmı ki?
Oynarız Tom Clancy's Rainbow Six: Siege PC de var ama PS4 de hiç oynamadım orada merak ediyorum.

@otpphap peki 400 TL'ye o DualShock alınır mı? 1 tane orijinal gelecek zaten o yedek olarak duracak FIFA veya 2 kişilik oyunlar için almak istiyordum.

PS Plus a-Z kategoride göremedim var mı ki?
Oynarız Tom Clancy's Rainbow Six: Siege PC de var ama PS4 de hiç oynamadım orada merak ediyorum.

PlayStation Plus'ın herhangi bir paketine üye olduğunuzde PlayStation Plus Koleksiyonu diye bir kütüphane daha var, orada klasik Sony oyunları ve BF1 var. Servis Playstation 5'e özelmiş sadece.

@otpphap peki 400 TL'ye o DualShock alınır mı? 1 tane orijinal gelecek zaten o yedek olarak duracak FIFA veya 2 kişilik oyunlar için almak istiyordum.

Alınır çok da kalitesiz değiller, malzeme kalitesi falan biraz fark ediyor sadece. PS'de çok vakit geçen bir arkadaşım kolun replika olduğunu bille anlamadı yani.

Eki Görüntüle 1486212

Dosya Ekleri

• 1660550638603.png
    1660550638603.png
    599 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı