xDrive 15'li alınır mı?

aprusier

Hectopat
Merhaba, gün içinde uzun süre bilgisayar başında durduğumdan dolayı kesinlikle bel ve boyun ağrıtmayacak, özellikle yaslandığım zaman boynum tam bire bir koltuk başına temas edecek şekilde bir oyuncu koltuğu arıyordum xDrive 15'li önerdiler. Sizce bu koltuk uzun kullanımda nasıldır? Ve son olarak ben rahat edebilir miyim? Boyum 184 kilom 110. Eğer başka bir öneriniz varsa öğrenmek isterim.

Öneri istemediniz biliyorum fakat şu an bütçem olsa bu koltuğu kesinlikle alırdım.
Hocam bende oyuncu koltuğuna pek ısınamadım ofis koltuğu rahatlığı olan bir koltuk istiyordum bu koltuğu araştıracağım link için teşekkürler böyle bir şey araştırıyordum. Umarım beğenirim.

Öneri istemediniz biliyorum fakat şu an bütçem olsa bu koltuğu kesinlikle alırdım.
Site güvenilir mi bu arada ?

Hocam bende oyuncu koltuğuna pek ısınamadım ofis koltuğu rahatlığı olan bir koltuk istiyordum bu koltuğu araştıracağım link için teşekkürler böyle bir şey araştırıyordum. Umarım beğenirim.

Site güvenilir mi bu arada?

Site hakkında pek bir bilgim yok fakat değerlendirmeleri iyi ve neredeyse hiç şikayet almamış.

Geri
Yukarı