Çözüldü Xeon E5450 sisteme Windows kurulumunda mavi ekran problemi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Meslek
Diş hekimliği öğrenci
Sistem;
  • -Işlemci Intel Xeon E5450 3.00GHz
  • -Anakart MSI MS 7360 P35 Neo
  • -RAM 8 GB = 4 DIMM X 2 GB
  • -Ekran kartı NVIDIA GeForce 2 gb/128bit
  • -BIOS microcode güncelleme yapıldı 771/775
Windows 7 kurulumunda hiçbir hata yaşamadım gayet güzel çalışıyor ama Windows 10 yükseltmek için orijinal sitesinden indirdiğim halde format atmak istediğim zaman her yolu denememe rağmen mavi ekran hatası ile karşılaşıyorum. Temiz format işlemini de denedim USB/DVD olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 kurulumu sanırım formatsız şekilde yapılabiliyor. Yanlış mı biliyorum acaba? Yükseltme aracı mı neydi Windows 7'den Windows 10'a yükseltme yapabiliyordun?

Windows 10 kurulumu sanırım formatsız şekilde yapılabiliyor. Yanlış mı biliyorum acaba? Yükseltme aracı mı neydi Windows 7'den Windows 10'a yükseltme yapabiliyordun?

O yöntemi denedim olmadı. Aynı hatayı verdi.
Şimdi kontrol ettim BIOS boot ayarlarını kaydetmiyor bu da sebep olabilir mi? Acaba format atma konusunda F11 ile Flash'ı görüyorum ama HDD'ye direk girmiyor F1 F2 komut geliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı