Xiaomi 11T Pro ekran parlaklığı oyun sırasında düşüyor

Yusuf Aydıner

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben bu telefonu dün akşam aldım en ufak oyunu oynasam dahi bir süre sonra ekran parlaklığı düşüyor. Kısacası telefon en ufak ısınmaya gelemiyor ayarlardan otomatik parlaklığı falan kapattım aynı sorunu yaşıyorum, ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam parlaklık full gozukuyor ama ekran kararmış oluyor.

Hocam benim telefonum çok abartıyor kendini kısmayı 2d baloncuk oyununu 5-10 dakika oynayayım ekran direkt kararıyor. En ama en ufak ısınmayı tehdit olarak algılıyor bu kadarda olmaz yanii

Merhaba, ben bu telefonu dün akşam aldım en ufak oyunu oynasam dahi bir süre sonra ekran parlaklığı düşüyor. Kısacası telefon en ufak ısınmaya gelemiyor ayarlardan otomatik parlaklığı falan kapattım aynı sorunu yaşıyorum, ne yapmam lazım?

Güvenlik ayarları > Game turbo> ayarlar>geliştirilmiş deneyim.
Geliştirilmiş deneyim kısmında otomatik parlaklık kısma ile ilgili ayar olması lazım onu kapatın.

Normal. Kaldı ki SD 888 termal verimlilik olarak basarili bir SoC degil, Genshın Impact tarzi konsol grafiklerine sahip oyunlarda GPU'nun kendini kismasi, parlakligin kisilmasi ve cok nadir yasanan bir durum bile olsa uyari verip oyundan atmasi yasanmasi muhtemel durumlar.

Bunu kokunden cozmek icin Memo DL16, DL06 gibi fanlar alabilirsiniz.

Hocam parlaklık full gozukuyor ama ekran kararmış oluyor.

Hocam benim telefonum çok abartıyor kendini kısmayı 2d baloncuk oyununu 5-10 dakika oynayayım ekran direkt kararıyor. En ama en ufak ısınmayı tehdit olarak algılıyor bu kadarda olmaz yanii
Geri verebiliyorsan ver yol yakınken bu paraya daha iyilerini bulursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı