Xiaomi Mi Note 10 Lite uzun kullanım görüşleri

İOS kullananların güvenlik olaylarına akıl sır erdiremiyorum açıkçası, İCloud zaten kaç kere hacklendi, kullandığınız platform fark etmiyor, dikkatli bir kullanıcı değilseniz virüs her yerde bulaşır, bugün NASA tarzı yerlerin sistemlerine bile girilebilirken İOS'u bu kadar güvenlikli görmeyin lütfen.

ben bunları google driver a yükleyerek gerçekleştirdim aslında zaten telefon değiştirmesem bile bi temizlik yapmayı düşünüyordum hazır değiştirirken temizleyerek değiştireyim dedim ve seçe seçe ayırdım. Güvenlik olarakta şunu söyleyebilirim şimdi eskiden apple cihazlara virüs bulaşmaz diye bir şey vardı fakat bunun asıl nedeni eskiden android kullanıcıların yada windows kullanıclarının çokça fazla olmasıydı o yüzden onlara yönelik virüsler daha fazlaydı ama artık hem iphone olsun mac olsun kullanıcı sayıları aşırı derecede arttığı için aynı riskler bunlarda da var eğer saçma sapan sitelere girer saçma sapan uygulamalar indirirsen her cihazına virüs bulaşabilir iş gene senin kullanımına kalıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…