Xiaomi Mi Stick TV ısınıyor mu?

sVoYnR

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam Xiaomi Mi Stick TV almayı düşünüyorum ancak ürünü internette araştırdığımda ısınıyor, elle tutulmaz hale geliyor gibi sorunlar gördüm ancak böyle olsun istemiyorum ve bu benim için sorun teşkil ediyor. Televizyona flash bellek takıp kısa süre durduğu zaman bile elleyemiyorum fena ısınıyor sanırım Stick TV'de de. Öyle bir olay var gerçekten öyle mi veya alsam bu ürün ısınır mı? Kullananlar cevaplarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2004 model TV m var 1 yıldır kullanıyorum hiçbir sıkıntı olmadı yanı ısınıyor mu bılmıyorum neden gıdıp ısınmısmı diye kontrol edeyımkı. Diyelım ısındı bir zararı yok.

Arkadaşlar selam Xiaomi Mi Stick TV almayı düşünüyorum ancak ürünü internette araştırdığımda ısınıyor, elle tutulmaz hale geliyor gibi sorunlar gördüm ancak böyle olsun istemiyorum ve bu benim için sorun teşkil ediyor. Televizyona flash bellek takıp kısa süre durduğu zaman bile elleyemiyorum fena ısınıyor sanırım Stick TV'de de. Öyle bir olay var gerçekten öyle mi veya alsam bu ürün ısınır mı? Kullananlar cevaplarsa sevinirim.
Ben aldığımdan bu zamana 2 ay oldu çok rahat. Henüz böyle bir durumla karşılaşmadım. Ancak arkadaşım da bu sorun var sanırım üretim yapılırken bazı serilerinde hata yapılıyor.

Stick versiyonunu almanı tavsiye etmiyorum açıkçası. Aldığıma pişman olmuştum. İşlemci gücü çok zayıf olduğu için YouTube kullanırken bile kasıyor. Menü geçişleri yavaş ve dediğin gibi ısınıyor. Almaya değecek bir ürün değil.

Öyleyse mi box alabilirsin.

Üzerine biraz daha koyup aşağıda ki üründen almanızı tavsiye ederim. Bende daha sonradan bu ürünle değiştirdim.

Abi delireceğim tek bir mesaj halinde gidiyor her şey.

Arkadaşlar görüyorsanız bu mesajımı az önce yazdığım sorunun çözümünü açıklar mısınız mesajlarınıza yanıt veremiyorum sıkıntıdan dolayı.

Üzerine biraz daha koyup aşağıda ki üründen almanızı tavsiye ederim. Bende daha sonradan bu ürünle değiştirdim.

Hocam maalesef bütçem stick e yetiyor ama onu da almayacağım para tamamlayabilirsem box alırım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı