Xiaomi POCO X3 NFC telefonum güncelleme sonrası ana sayfaya gelince menüye atıyor

ismail1423k

Yoctopat
Telefonu güncelledim sonra da telefon açıldı kilidi açtım uygulamalar yüklendi sonra maun menüye attı şu an safe modadan yazıyorum.
Yeniden başlat deyince aynı olay tekrarlanıyor telefon açılırken üstte kilit açıldı işareti var Allah rızası için yardım edin yoksa babam çok kızacak. Telefon yurt dışı kayıtlı fakat daha önceden 3 4 kere daha güncelledim sorun çıkmadı telefona IMEI attırdiğım adam güncelleme yapılabilir IMEI atmıştı.

Telefonu güncelledim sonra da telefon açıldı kilidi açtım uygulamalar yüklendi sonra maun menüye attı şu an safe modadan yazıyorum.
Yeniden başlat deyince aynı olay tekrarlanıyor telefon açılırken üstte kilit açıldı işareti var Allah rızası için yardım edin yoksa babam çok kızacak. Telefon yurt dışı kayıtlı fakat daha önceden 3 4 kere daha güncelledim sorun çıkmadı telefona IMEI attırdiğım adam güncelleme yapılabilir IMEI atmıştı.
Poco X3 (surya) için IMEI güncelleme/sıfırlama durumunda silinmez. Eğer içerisinde ki önemli verileri yedekleyebilirseniz Main Menu’dan hard reset atmayı, olmaz ise ROM atın.

IMEI attırdığınız yere tekrar bir gidin bence, bir şey bilmeden evden yapılabilecek iş değil bunlar. Gidin götürün akşama elinizde olur telefon.
POCO X3 (surya) için IMEI güncelleme/sıfırlama durumunda silinmez. Eğer içerisinde ki önemli verileri yedekleyebilirseniz main Menu'dan hard reset atmayı, olmaz ise ROM atın.
Telefonu 3 yıldır kullanıyorum daha önce sıkıntı cıkmadı wipe data yaparsam içindeki ROM silinir mi?

Aynı sorun bende de var 3 gündür yapamadım.Çözerseniz yazarsanız sevinirim.

Telefonu 3 yıldır kullanıyorum daha önce sıkıntı cıkmadı wipe data yaparsam içindeki ROM silinir mi?
Hayır silinmez wipe data deneyin bende yine aynı sorun oldu uygulamaları falan kurdum 30dk sonra yine kapandı.

Poco X3 (surya) için IMEI güncelleme/sıfırlama durumunda silinmez. Eğer içerisinde ki önemli verileri yedekleyebilirseniz Main Menu’dan hard reset atmayı, olmaz ise ROM atın.
Rom atamadım ya erase boot error veriyor cmdden atmayı denedim onda da flash all diyince cmd açılmıyor.

Aynı sorun bende de var 3 gündür yapamadım. Çözerseniz yazarsanız sevinirim.

Hayır silinmez wipe data deneyin bende yine aynı sorun oldu uygulamaları falan kurdum 30dk sonra yine kapandı.

ROM atamadım ya erase boot error veriyor CMD'den atmayı denedim onda da flash all deyince CMD açılmıyor.

Kanka benim PC vardı monitorü kırıldı o yüzden oradanda bir şey yapamıyorum babama dedim şimdi müsait değilim dedi 1 hafta falan güvenli modda kullanacağım bu sıkıntı olmaz herhalde.

Kanka benim PC vardı monitorü kırıldı o yüzden oradanda bir şey yapamıyorum babama dedim şimdi müsait değilim dedi 1 hafta falan güvenli modda kullanacağım bu sıkıntı olmaz herhalde.
Ben de çok hakim değilim konuya da sıkıntı olmuyor Safe modeda ama uygulamaları kullanmıyorsun.Sorunun kaynağını da bulamadım çoğu kişi yaşamış ama.

Ben de çok hakim değilim konuya da sıkıntı olmuyor safe modeda ama uygulamaları kullanmıyorsun. Sorunun kaynağını da bulamadım çoğu kişi yaşamış ama.

Kanka bence sorunun kaynagı güncelleme dosyası olabilir benim telefonda MIUI 14.0.1 vardı 14.0.2 geldi sonra bu sorun oluştu yapacak bir şey yok wipe data yapıp MIUI 13 ya da 12'ye cevirsem hem telefon hızlanır hem de düzelir belki.

Geri
Yukarı