Xiaomi Redmi 10C günde 1 saat PUBG oynanırsa kaç yıl sonra kasmaya başlar?

emrefb1771

Picopat
Daha fazla  
Xiaomi Redmi 10C günde 1 saat PUBG oynanırsa kaç yıl sonra telefon yavaşlar ve oyun oynarsak telefon donmaya kasmaya veya arızalanmaya yaşanır mı?

Xiaomi Redmi 10C günde 1 saat PUBG oynanırsa kaç yıl sonra telefon yavaşlar ve oyun oynarsak telefon donmaya kasmaya veya arızalanmaya yaşanır mı?

Ufs depolama birimini kullanıyor. Isınmadan kaynaklı sorun çıkmaz ise ilk günkü gibi performansını korur diye düşünüyorum.

C serisinden uzak dur tavsiyem t serisi ama uzun süre hiçbişey olmaz çocuklarına bile kalır telefona zarar veren şey yük altında uzun süre kullanılmasıdır 1 saatten bişey olmaz

C serisinden uzak dur tavsiyem t serisi ama uzun süre hiçbir şey olmaz çocuklarına bile kalır telefona zarar veren şey yük altında uzun süre kullanılmasıdır 1 saatten bir şey olmaz.

Cevap vermeniz için teşekkür ederim, C serisi kötü işlemciler kullanıyor ama Redmi 10C Snapdragon 680 işlemcisi kullanılmış. Telefonu 3 aydır kullanıyorum ve hâlâ hiç donma yaşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevap vermeniz için teşekkür ederim, C serisi kötü işlemciler kullanıyor ama Redmi 10C Snapdragon 680 işlemcisi kullanılmış. Telefonu 3 aydır kullanıyorum ve hâlâ hiç donma yaşamadım.

Elbette istisnalar olabilir, kullanıyosan en iyi sen bilirsin. Sayısal verileri kafana takma, onlar özel senkronizasyonlarla alınan veriler. Memnunsan hiçbir önemi yok.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı