Xiaomi resmi Türkiye garantili olduğunu nasıl anlarım?

Venceremos01

Hectopat
Herkese iyi forumlar.
İncehesaptan aldığım Redmi Note7 cihazın kutusundan Türkiye garantili olduğuna dair bir şey çıkmadı. Cihazı Vatan Media Markt gibi mağazalardan alanlarda kutu içerisinden turuncu yazılı garanti belgesi ve kutu üzerinde Xiaomi Türkiye garantili diye bir ibare bulunuyor. İncehesapla iletişime geçtim cihazın faturası garantisidir dediler. Cihazı e-devlet ten sorgulattım ithalatçı tarafından kaydedilen IMEI yazıyor. Ben telefona Türkiye garantili diye fazladan para ödedim eğer cihaz ithalatçı garantili ise başka bı siteden ithalatçı garantili yüksek model cihaz alabilirdim. Şimdi sorum şu cihazın resmi Türkiye garantili olduğunu nasıl anlarım?
Yüklediğim resim temsilidir kastettigim garanti kağıdı resimdekidir benim cihazın kutusundan çıkmadı.

IMG_20191116_130808.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
1- Ülkeye getirelen tüm telefonlarda ithalatçı yoluyla yazar buradan anlayamazsın.

2- Kutunun üzerinde Türkiye garantili olduğunu belirten bir hologram var mı?

3- Garanti belgesi vardır elbet hangi servis?
Kutu üzerinde hologram inceleme videolarında gördüğüm garanti kağıdı yok
1- Ülkeye getirelen tüm telefonlarda ithalatçı yoluyla yazar buradan anlayamazsın.

2- Kutunun üzerinde Türkiye garantili olduğunu belirten bir hologram var mı?

3- Garanti belgesi vardır elbet hangi servis?

Dosya Ekleri

• 1573906280402987512103943032044.jpg
    1573906280402987512103943032044.jpg
    786,8 KB · Görüntüleme: 1.660
“Xiaomi'nin 4 distribütörü var, sadece Evo yok. C1, Dora ve Turk Mi de distribütör.” (Alıntı)
Şu konuya bir bakın derim.

İncehesaptan ürününüze baktım Türkiye garantili olarak gözüküyor. Muhtemelen fatura yeterli olacaktır ama yinede müşteri hizmetleriyle konuşmanızı öneririm.

Geri
Yukarı