Xiaomi resmi Türkiye garantili olduğunu nasıl anlarım?

“Xiaomi'nin 4 distribütörü var, sadece Evo yok. C1, Dora ve Turk Mi de distribütör.” (Alıntı)
Şu konuya bir bakın derim.
Hay Allah razı olsun .. herkes GENPA ve delta resmi demişti.. bide kutudan o hologramlı belge çıkmayınca korkmuştum
İncehesaptan ürününüze baktım Türkiye garantili olarak gözüküyor. Muhtemelen fatura yeterli olacaktır ama yinede müşteri hizmetleriyle konuşmanızı öneririm.
Faturası garantisidir dediler

Anlayamazsın. 😄
Geçen pazar günü Trendyol üzerinden MI STORE adlı satıcıdan Redmi 8 ve Redmi Note 8 Pro aldım. Redmi 8 elime ulaştı ama Pro gelmedi.(O da ayrı bir sorun.)

Ürünleri "Xiaomi Türkiye Garantili" yazdığı için aldım. Trendyol a sorduğumda da Türkiye garantili gözüküyor denildi.

Gelgelelim asıl soruna. Üzerinde ve içerisinde "Xioami Türkiye Garantili" yazmasına rağmen yetkili teknik servis kağıdı içerisinden çıkmadı. İthalatçı firma adı ve kaşesi yok.

Yetkili servisi Genpa ile iletişime geçtim mail yoluyla bana SIM aktivasyonu yaptığım takdirde garanti sorgulayabileceğim söylendi. SIM kartı taktım 36 saat geçmesi gerekiyormuş.

Evofone ve Delta servise de mail attım ancak dönüş olmadı. Evofone telefon trafiği biraz yoğun, ulaşamadım.
----------------------------------------------------------------------------------------
Senin telefonun ithalatçı garantili olabilir. Dora İletişim ithal etmiş.
Sitesinde yetkili servisler belirtilmiş.

Doranin kendisi yetkili bı servis değil öylemi hocam

Dosya Ekleri

• 15739079102426666698146471125201.jpg
    15739079102426666698146471125201.jpg
    708,3 KB · Görüntüleme: 944
Doranin kendisi yetkili bir servis değil öylemi hocam

Dora ithalatçı firma. O da anlaşmalı olduğu servisler üzerinden garanti vermek zorunda.
Senin telefonun ithalatçı garantili büyük ihtimalle.

Dora İletişim veya Evofone a ulaşarak garantisini teyit ettir bakalım ne diyecekler.

Dora ithalatçı firma. O da anlaşmalı olduğu servisler üzerinden garanti vermek zorunda.
Senin telefonun ithalatçı garantili büyük ihtimalle.

Dora İletişim veya Evofone a ulaşarak garantisini teyit ettir bakalım ne diyecekler.
Doraya mail attım telefonla ulaşamadım işin garibi doranin sitesinde yaptığım sorgulamada bu ürün Dora itlahati değildir diyor .. benim kutudan çıkan belgede ise bu var

Dosya Ekleri

• 15739093370297278215397599640661.jpg
    15739093370297278215397599640661.jpg
    812,6 KB · Görüntüleme: 845
@Venceremos01 siteden yaptığın sorgulamalara aldırma. Düzgün bilgi vermiyor. Ya da benim gibi SIM aktivasyonu yaptıktan sonra gözüküyor olabilir. Firmalara ulaşıp bilgi almamız gerekiyor herhalde. Anlamadım bu işi.

Ben takıp kullanmaya başladım telefonu resmi garantili değilse, alırlarsa iade edeceğim almazlarsa da bir servisi vardır elbet. 😃

@Venceremos01 siteden yaptığın sorgulamalara aldırma. Düzgün bilgi vermiyor. Ya da benim gibi SIM aktivasyonu yaptıktan sonra gözüküyor olabilir. Firmalara ulaşıp bilgi almamız gerekiyor herhalde. Anlamadım bu işi.

Ben takıp kullanmaya başladım telefonu resmi garantili değilse, alırlarsa iade edeceğim almazlarsa da bir servisi vardır elbet. 😃
En büyük sorun insanları kandirmalari şuan hafta sonu olduğu için sanırım ne incehesaba ulasabildim nede doraya bakalım ne olacak pazartesi belli olur heralde

Keşke en son durumun ne olduğunu açıklayıp bize de yardimci olsaydin.
Keşke en son durumun ne olduğunu açıklayıp bize de yardimci olsaydin.

Merhaba arkadaşlar, dora iletişim ve teknoloji a.ş mi Türkiye yetkili distribütörüdür cihazınız Türkiye garantilidir. Mi.com araştırırsanız iletişime tıklarsanız mail olarak doramobile uzantılı bir mail adresi vardır. Evofone dora ve güncel digital mi resmî yetkili satıcılarıdır.

Geri
Yukarı