Xiaomi telefon seçimi

Teknomah

Hectopat
Xiaomi Mi Note 10 Pro mu? Yoksa mi 10 mu? Veya mi 10 Pro almaya deger mi? Hangisi tercih edilmeli ve neden tercih edilmeli fark ve kullanıcı tavsiyeleri nedir acaba? Yardımcı olur musunuz?

Hocam oyun falan çok oynuyorsanız yüksek kare hızı amaçlıyorsanız mi 10 daha iyi performans verecektir. Bir de 4K 60FPS videolarda çok güzel oluyor. Ancak şöyle bir ayrım var eder mi şu an için fiyatı bence ikisi içinde epey pahalı normal garantili alacağınızı varsayarak söylüyorum. Kendim Note 7 kullanıyorum şu an bende yükselteceğim ancak fiyatlar abartılmış biçimde. Sanki fiyat denge açısında S10 Lite bunlarda daha iyi gibi gelmeye başladı SD 855 işlemci kamera modülüde güzel.

Hocam bir Xiaomi kullanıcısı olarak telefonlarını gayet başarılı buluyorum. Fakat şu anda şöyle bir durum var son fiyatlarında çok fazla artış olduğunu söyleyebilirim. Bu yüzden farklı modellere ya da farklı markalara yönelebilirsiniz. Maestro arkadaşımın da desiği gibi Samsung S10 Lite'da tercih edilebilir. Kendisi gayet güzel bir telefondur.

Yeni konular

Geri
Yukarı