Xiaomi yerine iPhone?

Merhaba arkadaşlar elimde Xiaomi Redmi 9C 64 GB depolama 3GB RAM'e sahip bir telefon var. iPhone almak istiyorum. Xiaomi Redmi 9C 2020 Haziran ayında çıkmış bir telefon ve ben çıktığı ay aldım üzerinden 3 yıl geçti ve güncelleme artık almıyor, ekranda hayaletlenme (yanma gibi) bir çizgi çizgi oluşma durumu var, dokunmatik sıkıntılı arada basıyor basmıyor ve sağ taraftaki ekran kapatma, ses açma kapatma tuşları sorunlu (çalışmıyor). Bütçem az maksimum 3000 TL bandında bir telefon alabilirim. Diyorum ki iPhone 7 32 GB mı alsam yoksa 6S 32 GB mı? Xiaomi yerine almak mantıklı mı olur yoksa almamalı mıyım? Bu telefonu alırken zaten içimde şüphe vardı, siz ne düşünüyorsunuz?

iPhone 7 çok daha iyi olur.

Hediye çeki olarak paramı almak istiyorum sizce bir sorun yaşar mıyım? (eğer satarsam)

Vallahi reis ben 3 4 tane telefon sattım güvenilir bir yer takas la da iPhone alabilirsin ama şubelerden yap alışverişini X aldım oradan şu ana kadar bir sorun yaşamadım güvenilir telefon sattım param hesaba yattı 3 iş günün de

Merhaba arkadaşlar elimde Xiaomi Redmi 9C 64 GB depolama 3GB RAM'e sahip bir telefon var. iPhone almak istiyorum. Xiaomi Redmi 9C 2020 Haziran ayında çıkmış bir telefon ve ben çıktığı ay aldım üzerinden 3 yıl geçti ve güncelleme artık almıyor, ekranda hayaletlenme (yanma gibi) bir çizgi çizgi oluşma durumu var, dokunmatik sıkıntılı arada basıyor basmıyor ve sağ taraftaki ekran kapatma, ses açma kapatma tuşları sorunlu (çalışmıyor). Bütçem az maksimum 3000 TL bandında bir telefon alabilirim. Diyorum ki iPhone 7 32 GB mı alsam yoksa 6S 32 GB mı? Xiaomi yerine almak mantıklı mı olur yoksa almamalı mıyım? Bu telefonu alırken zaten içimde şüphe vardı, siz ne düşünüyorsunuz?

Alabiliyorsan ikinci el temiz kullanılmış iPhone 8 almanı tavsiye ederim.

Arkadaşlar +ekleme yapıyorum telefonda oyun oynamıyorum. WhatsApp, Instagram, YouTube girerim ve arada Clash Royale falan oynarım, onun dışında PUBG gibi ağır oyunlar oynamıyorum. Kısaca sosyal medya için 6S veya 7 yeter mi? (6s önerirseniz rahatlıkla alabilirim işime gelir.)

Android düşünürseniz hocam A13 var elimde fazla olduğu için elimden çıkarmayı düşünüyorum.

Arkadaşlar düşündüm taşındım, bir sürü forum okudum, yakın çevreme de danıştım. 7 Plus almaya karar verdim. 8 ile arasında yaklaşık 1,2K fiyat farkı var alabilirsem 8 alırım ama şu an kesin 7 Plus alıyorum yarın sipariş edeceğim. Bütün cevaplarınız için teşekkür ederim. Seviliyorsunuz...❤️

Geri
Yukarı