Xigmatek Windpower 1264'lü Sistem Yükte 88 Dereceye Ulaşıyor

vacshot34

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Intel stock soğutucu kullanırken yüksüz 40-45 arası sıcaklık değeri alıyordum. Vatan'dan 1264'ü aldım onlar kasaya monte etti (onlar önerdi) ancak şu an (yine boşteyken) 58-60 arası alıyorum ve CS:GO'da ise 88'lere falan fırlıyor çözümü nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Stok soğutucu olduğundan. AMD'nin soğutucuları bir tık kullanılabilir, ancak Intel'ler çok kötü.

Edit: O zaten soğutucuymuş. Kullanılan termal macun markası modeli nedir?

Stok soğutucu iyi, yeni aldığım soğutucu fazla ısınıyor
Oyundaki hali bu.
1567094260919.png

Bu da boştaki hali;
1567094346208.png

Stok soğutucu olduğundan. AMD'nin soğutucuları bir tık kullanılabilir, ancak Intel'ler çok kötü.

Termal macun markasını bilmiyorum.

Son düzenleme:

İntel stok soğutuculara suç atıyordun. Kötü değiller o kadar.
Ayrıca termal macunu bozuk sürmüş olabilirler.

Hocam internetten Arctic MX-4 diye macun var 35TL civarı onu al ve sür eğer değerler hala aynıysa soğutucuyu ya düzgün takamamışlar ya da soğutucu kalitesiz.
Ben kendim yapamam ama tekrar götüreceğim. Bir şey bozulur falan sonra suçu benim üstüme atarlar. Bu arada herkese teşekkürler
Fan doğru monte edilmiş mi? Geçen bir arkadaşın sorunu buydu.
Kasanın dışından soğru gibi gözüküyor zaten vatan teknik servisi taktı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı