Xperia z2 ölü piksel

Ekranı geçtim sensörümde ölü piksel tespit ettim..
Hadi ekrandakine alıştım görmezden geliyorum da arka kameranın sensöründe ölü pikselin olması ciddi anlamda can sıkıcı..
Kesinlikle ž serisine bulaşmayın arkadaşlar..
Her anlamda güçlü telefon kabul ama böyle detaylara da dikkat edilmesi gerek..

Ekranı geçtim sensörümde ölü piksel tespit ettim..
Hadi ekrandakine alıştım görmezden geliyorum da arka kameranın sensöründe ölü pikselin olması ciddi anlamda can sıkıcı..
Kesinlikle ž serisine bulaşmayın arkadaşlar..
Her anlamda güçlü telefon kabul ama böyle detaylara da dikkat edilmesi gerek..

Ben servise götürdüm ölü piksel olduğunu söyledim 3 gün sonra yenisini verdiler. 6 ay içinde sorun olursa zaten değişim hakkı oluyor. Sizde götür sorun çıkarmazlar ama kvk ya götürmeniz lazım. Ekrandakine alıştım falan demeyin ucuz değil sonuçta.

Bir önceki yorumumda yazmışım ya okumadın mı?
Kvk ya verdim 1 hafta içerisinde yenisini verdiler. Tamamen sıfır kutu ve kontrol edilmiş sorunsuz. 2 yıl olacak sıkıntısız bir şekilde kullanıyorum.
Okumadım yoğunum kusura bakma. Benim de z2 alalı 1 yıl oldu 2 tane beyaz ölü piksel i var yollasam acaba garanti bakar mı?

Okumadım yoğunum kusura bakma. Benim de z2 alalı 1 yıl oldu 1tane beyaz ölü piksel i var yollasam acaba garanti bakar mı? Değişir mi?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı