Sony Xperia Z2 Takılma Sorunu

Gereksiz uygulamaları kaldır ya da devre dışı bırak. Animasyonları kapat bir daha bak.

Z2 Geliştirici Seçenekleri Açma ve Animasyonları Kapatma | Technopat Sosyal

Stamina açık olsa bile böyle bir sorunun olmaması lazım. Sorum devam ederse cihazını değiştirsinler garantiye ver, başka bir sorun vardır.
Animasyonlar kapalı format attım diyorum. Yani gereksiz uygulama da yok. Kullanmadığım her şeyi de kaldırdım. Garantiye göndermeyi düşünüyorum, fakat değiştirmezlerse?
@Egemen

Bir de ekranın üstünde boydan boya bir parlaklık var. Normal ekranın parlaklığından daha fazla beyazımsı bir parlaklık.

Bir zahmet edip kapatsaydınız animasyonları. Format atınca olan bir şey degil o elinle ayarlayacaksın. Format atsan da kullanmadığını kaldırsan da içinde gereksiz uygulama kalacak yine. Onları devre dışı bırakman lazım. Ama bu format attım diyorum tavrı ile bir yere varamayız. Keyfiniz bilir.

Bir zahmet edip kapatsaydınız animasyonları. Format atınca olan bir şey degil o elinle ayarlayacaksın. Format atsan da kullanmadığını kaldırsan da içinde gereksiz uygulama kalacak yine. Onları devre dışı bırakman lazım. Ama bu format attım diyorum tavrı ile bir yere varamayız. Keyfiniz bilir.
Siz çok yanlış anladınız. Format attım, gereksiz uygulamaları sildim. (formattan sonra). Geliştirici Seçenekleri'nden animasyon ölçeklerini sıfırladım ama değişmedi bir şey.

Tamam, şimdi doğru anladım. :) Bu uygulamaları devre dışı bırakıp bir deneyin bir de. Google+, Hangout varsa onları da tabii. Bunlardan sonra olmazsa da telefonda bir bozukluk vardır. Servise verin vakit kaybetmeden.

uploadfromtaptalk1438160441208.png
uploadfromtaptalk1438160452510.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı