XPG Battlecruiser nasıldır?

LosW1ath

Decapat
Merhabalar.
Kasa hakkında çok fazla bilgim yok yalnız bu modelin videolarını vs izledim, cok hoşuma gitti. Siz önerir misiniz?
Ya da bu fiyat aralığında şunu alsanız daha iyi olur dediğiniz başka bir kasa öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kasayı uzun süredir bekliyorum hocam. Bir aralar stok sıkıntısı yaşanıyordu fiyatı bir hayli fazlaydı hava akışı olsun birçok anlamda mükemmel bir kasa diyebilirim. Aşırı geniş ve şık :)

Papağan gibi sürekli aynı şeyi söylüyorsunuz. Ayrıca yaşını bilmediğin anonim birisine bu kadar samimi olma "gençler" diyecek kadar.
@Braymm

4000D airflow ile 4000X RGB'nin farkı sadece ön panel ve fan farkı. Attığım görselde de 4000X RGB'nin ön panelini söküyorlar sıcaklık 4 derece azalıyor GPU tarafında hatta toz filtresini de çıkartınca 7 derece düşüş var, CPU tarafında da 6 derece azalıyor. Bu da hava akışının ön panelde cam olmasından kaynaklı olduğunu kanıtlıyor.

Daha fazla uzatmayın, aradaki sıcaklık farkı tamamen ön panelin cam olmasından kaynaklı.

Sadece hava akışı isteyen birisi zaten XPG Battlecruiser bakmaz.

@BerkayZ87senin fikirlerine hep dikkat ederim daha önceden birkaç parça konusunda yardımcı olmuştun. Buradaki yazın dikkatimi çekti.
"Sadece hava akışı isteyen biri zaten XPG Battlecruiser bakmaz" yazmışsınız.
Ben RGB çok seven birisi değilim performans kâfi.
Siz ne önerirsiniz?
Başka bir kasa tavsiyesi olan yok sanırım. 😞

Son düzenleme:
Bende beyaz olan XPG Battlecruiser kasasını kullanıyorum gayet geniş ve hava akışı mükemmel tavsiye ederim.

IMG_20210716_161418.jpg

IMG_20210716_161352.jpg

Geri
Yukarı