XPG Summoner sürücüsü

Arkadaşlar müsait anda denemeniz için bir sorum olacak, ben bu klavyeyi boot aşamasında hiç bir şekilde kullanamıyorum, windows açılana kadar resmen çalışmıyormuş biosa girmek isterken farkettim. Farklı usb klavyelerde herhangi bir sorun yaşamamıştım bugüne kadar ancak bu klavyede ışık vs gelmesine rağmen tık yok. Bios ayarlarında da baktım usb support vs açık durumda. Deneyip benimle tecrübelerinizi paylaşma ihtimaliniz var mı?

Arkadaşlar müsait anda denemeniz için bir sorum olacak, ben bu klavyeyi boot aşamasında hiç bir şekilde kullanamıyorum, windows açılana kadar resmen çalışmıyormuş biosa girmek isterken farkettim. Farklı usb klavyelerde herhangi bir sorun yaşamamıştım bugüne kadar ancak bu klavyede ışık vs gelmesine rağmen tık yok. Bios ayarlarında da baktım usb support vs açık durumda. Deneyip benimle tecrübelerinizi paylaşma ihtimaliniz var mı?
Ben 1 ay önce biosla uğraşırken böyle bir sorun yaşamadım.
Hatta yanlışlıkla USB Support'u kapatmışım, birde biosa girebilmeye uğraştım tekrardan :)

Demek ki başka PCde de deneyip sıkıntının klavyede olup olmadığını bulmam lazım, belki bios desteklemiyordur bu modeli bilemedim. Çok teşekkürler.

Vallahi bende geçen öyle yaptım yazılımın ortasında çektim klavyeyi PC'den sonra ilk sürümü yükledim devam :(

Hocam bir sorum olacak. Bu yazılımın sürekli oturum açılmasını istemesini kapatma yok mu? Her giriş yaptığımda çıkış yapıyor hesaptan ve tekrar giriş yapmak zorunda kalıyorum. Bu biraz can sıkıcı oluyor. Oturumumu kaydetmenin bir yolu yok mu?

Hocam bir sorum olacak. Bu yazılımın sürekli oturum açılmasını istemesini kapatma yok mu? Her giriş yaptığımda çıkış yapıyor hesaptan ve tekrar giriş yapmak zorunda kalıyorum. Bu biraz can sıkıcı oluyor. Oturumumu kaydetmenin bir yolu yok mu?
Hocam bu xpg prime yazılımı kadar başarısız bir yazılım görmedim ben. Ben de summoner kullanıcısıyım. İlk aldığımda hevesle kurmuştum fakat sizin gibi her program aç kapada tüm ayarlar sıfırlanıyor, hesap gidiyor, klavye sapıtıyor... Falan filan. Daha sonra 3-4 adet sorsan güncelleme yayınladılar aynı hatalar duruyor. Ben de bıktım kullanmıyorum artık. Sizede tavsiye ederim sinir hastası yapıyor çünkü. Hayır a101 den 30 liraya aldığım elektronik ürünün bile yazılımı var ve sorunsuz çalışıyor. Küresel bir firmanın yaptığı yazılıma bak. Adamların sitesi bile sorunlu adam akıllı bir yazılımcı tutmaya üşenip kendileri kurcalıyor herhalde. Ekteki resimde örnek. Neyse...

Dosya Ekleri

• IMG_20220122_003317.jpg
    IMG_20220122_003317.jpg
    62,8 KB · Görüntüleme: 194
Merhabalar blackwidow v3 sipariş ettim henüz kargoda. İade edip XPG Summoner almayı düşünüyordum lakin bu konuyu görene kadar. Yazılım sorunu hala devam ediyor mu? Bir de klavye de rgb var mı? Web sitesinde 7 farklı tanımlı falan diyor sadece 7 seçenkli renk mi var yoksa rgb mi?

Son olarak sizce blackwidow v3 alıp kullanayım mı yoksa xpg mi alayım?

Merhabalar blackwidow v3 sipariş ettim henüz kargoda. İade edip XPG Summoner almayı düşünüyordum lakin bu konuyu görene kadar. Yazılım sorunu hala devam ediyor mu? Bir de klavye de rgb var mı? Web sitesinde 7 farklı tanımlı falan diyor sadece 7 seçenkli renk mi var yoksa rgb mi?

Son olarak sizce blackwidow v3 alıp kullanayım mı yoksa xpg mi alayım?
Hocam Rgb var ve gerçekten başarılı hakkını vermek gerek. Rgb yazılım üzerinden kullanıldığında 12 renk destekliyor her anlamda başarılı bir klavye 1 senedir kullanmaktayım. Fakat tek bir sorunu var ki o da gerçekten sinir bozucu diyebilirim. Yazılımı gerçekten kötü, çok sorun ve hatalar var. Çıkalı kaç sene olmasına rağmen halen böyle. Ben yazılımsız kullanıyorum örneğin. Bu sebeple de tüm özelliklerini kullanamıyorum. Efektler, renk geçişleri, makrolar ...vs.

Hocam Rgb var ve gerçekten başarılı hakkını vermek gerek. Rgb yazılım üzerinden kullanıldığında 12 renk destekliyor her anlamda başarılı bir klavye 1 senedir kullanmaktayım. Fakat tek bir sorunu var ki o da gerçekten sinir bozucu diyebilirim. Yazılımı gerçekten kötü, çok sorun ve hatalar var. Çıkalı kaç sene olmasına rağmen halen böyle. Ben yazılımsız kullanıyorum örneğin. Bu sebeple de tüm özelliklerini kullanamıyorum. Efektler, renk geçişleri, makrolar ...vs.
Anladım. Yazılım benim için önemli. Nispeten yüksek bedel verip rampage kalitesinde hizmet almak istemem. Razer blackwidow v3 kullanacağım sanırım.

Geri
Yukarı