Xubuntu'dan Windows'a geçiş

Saygılı olun saygılı. Saçma sapan laflar etmeyin. Linux'u sevmek zorunda değilsiniz ama çakma sistem gibi saçma sapan lafların mantığı yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
WOE-USB olmazsa bunu kullanın.

Konu sahibi arkadaş için bu konuda her ayrıntısı anlatılmış. Bildiğim kadarıyla Linux'ta Rufus tam anlamıyla çalışmıyor.

Evinde oturup işletim sistemi yazanlara laf atıyorsun. Önüne bilgisayar versek kodla ekrana yazı bile yazıramazsın.

Her gün yazılım dersi alıyorum ve senden çok bilgim var.

Her mesajınızdan bilgili olduğunuz belli oluyor. Bende bu kadar bilgili birinin bu forumda olmasına çok şaşırdım. Ne yazacağımı şaşırıyorum. Ayrıca göz ardı et seçeneğini ilk kez kullanacağım.

Screenshot from 2021-02-10 17-29-20.png

Bu özgüven nereden geliyor acaba? GNU/Linux dağıtımlarına çakma demenin mantığını biri anlatırsa sevinirim. Her işletim sisteminin kendini ön plana çıkardığı özellikleri mevcuttur, bunları hesaba katmadan bir karalama kampanyası oluşturmak pek mantıklı bir hareket değildir. Windows'ta, GNU/Linux dağıtımları da mükemmel işletim sistemleri değillerdir. Hepsinin hem artıları hemde eksileri mevcuttur.

Bu özgüven nereden geliyor acaba? GNU/Linux dağıtımlarına çakma demenin mantığını biri anlatırsa sevinirim. Her işletim sisteminin kendini ön plana çıkardığı özellikleri mevcuttur, bunları hesaba katmadan bir karalama kampanyası oluşturmak pek mantıklı bir hareket değildir. Windows'ta, GNU/Linux dağıtımları da mükemmel işletim sistemleri değillerdir. Hepsinin hem artıları hem de eksileri mevcuttur.

Linux'a çöp diyecek kdar vizyonsuz bir insanla niye muhattab oluyorsun hocam.

Geri
Yukarı