'XX yaşındayım boyum uzar mı?' konuları onaylanmasın

'XX yaşındayım boyum uzar mı?' konuları

• Oy verenlerin toplamı
    195
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence dağlar kadar fark yok. Kız arkadaşı konuları da birbirini tekrar ediyor. Onlara da aynı cevaplar ve aynı mizah yapılıyor, boy konularına da.

Konu dışı kategorisini takip eden bir üye iseniz böyle şeylerin sürekli olduğunu ve de devam edeceğini bilirsiniz. Her şeyi yasakla yasakla nereye kadar.

İnan hiçbir konu altta kalmıyor. Herkesin ilgilendiği alanlar farklı ve üyeler ilgilendikleri alanlarda konu takipleri zaten yapıyor. Arada çıkan boyum ne kadar uzar konuları pek etki etmiyor bu duruma.

Burası birbirimize tavsiye verebileceğimiz ve düşüncelerimizi söyleyeceğimiz bir bir platform.

Her kız arkadaş farklıdır ve bu konu hakkında yorum yapabiliriz. Çünkü herkesin bir yaşanmışlığı ve bir birikimi var. Boy uzama konuları istisnai durumlar haricinde hep aynı sonuca varıyor.

Doktora gidip bakılması gereken şeyi milyonlarca kez alttaki konuları referans almayıp tekrar açıyorlar.

Onaylanmalı. Açıkcası korsan içerik kullanımından doğan hata gibi bir konu değil bunlar. Konuyu açan arkadaş endişeli ve kaygılı ve ne yapacağı hakkında bir tavsiye almak istiyor. Artık onaylanmaması saçmalık olur.

Öyle demeyin arkadaşlar ya, bana çok yardım ediyorlar, 12 yaşında ne zaman 3 metre olurum dedim, çok yardımcı oldular bana (!).

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı