'XX yaşındayım boyum uzar mı?' konuları onaylanmasın

'XX yaşındayım boyum uzar mı?' konuları

• Oy verenlerin toplamı
    195
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Burda çözülmüş ve her zaman istisnai durumlar haricindeki konulardan bahsediyoruz.
Konu dışı kategorisinde sürekli aynı şeyler konuşuluyor zaten. Bu kapansa bir dahaki sefere kız arkadaş konuları kapatılsın diyeceksiniz. Ve bu böyle gidecek. Yine de senin fikrin tabii. Ne olacağını göreceğiz.

Biyoloji derslerinde anlatıyorlardı zaten, aile bireylerine de bakarak aşağı yukarı ne kadar uzayacağı anlaşılabilir bence de gereksiz konular.

Konu dışı kategorisinde sürekli aynı şeyler konuşuluyor zaten. Bu kapansa bir dahaki sefere kız arkadaş konuları kapatılsın diyeceksiniz. Ve bu böyle gidecek. Yine de senin fikrin tabii. Ne olacağını göreceğiz.
Bu verdiğiniz örnek ile benim verdiğim örnek arasında dağlar kadar fark var.

Ayrıca gelecekteki boyun ortalama olarak ne olacağını şu formülle hesaplayabilirsiniz;
Erkekseniz: (Baba Boyu + Anne boyu + 12) bölü 2
Bayansanız (kadın, pardon): (Baba Boyu+ Anne boyu - 12) bölü 2

Bu formül ortalama olarak hangi boyda olacağınızı ölçer, yani bu formülden çıkan sonuçtan 9-10 cm daha uzun olabilirsiniz.

@Vavien. yanlış bir şey mi söyledim hocam?

Son düzenleme:
Hormon hastalığı dışında "ııı bende hastalığk yokşta hocammm boyyyy uzarmı bakın ben 11212 yaşındayım 21037812387213cm oldum uzun muyum" konuları hiç onaylanmasın.

Ayrıca gelecekteki boyun ortalama olarak ne olacağını şu formülle hesaplayabilirsiniz;
Erkekseniz: (Baba Boyu + Anne boyu + 12) bölü 2
Bayansanız (kadın, pardon): (Baba Boyu+ Anne boyu - 12) bölü 2

Bu formül ortalama olarak hangi boyda olacağınızı ölçer, yani bu formülden çıkan sonuçtan 9-10 cm daha uzun olabilirsiniz.
Hocam bunun doğru bir formül olduğundan emin misiniz? 1.55 boyum mu olacak yani benim? :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı