'XX yaşındayım boyum uzar mı?' konuları onaylanmasın

'XX yaşındayım boyum uzar mı?' konuları

• Oy verenlerin toplamı
    195
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Takdir ediyorum sizi hocam, 6 aylık Technopat üyeliğim boyunca Technopat için olumsuz bir şeyi onaylayan tek kişisiniz.
Cümleniz biraz karışık, daha net bir şekilde açıklar mısınız? Onayladığım şey Technopat'ı olumsuz mu etkileyecek, yoksa olumsuz etkileyen bir şeyin kaldırılmasını onaylamamı mı takdir ediyorsunuz?

Kafam karıştı. 🤔

Cümleniz biraz karışık, daha net bir şekilde açıklar mısınız? Onayladığım şey Technopat'ı olumsuz mu etkileyecek, yoksa olumsuz etkileyen bir şeyin kaldırılmasını onaylamamı mı takdir ediyorsunuz?

Kafam karıştı. 🤔
Hocam, Technopat'ı olumsuz etkileyecek bir şeyi onaylamanızı dile getirmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, artık bu konulardan bıktık usandık! Diğer önemli ve acil olan konuların önüne bilimsel niteliği kanıtlanmış bu gereksiz konular çıktıkca bütün forum kullanıcıları ufak çaplı bir sinir krizi geçiriyoruz.

Örnek olarak:

Bilimsel olarak açıklaması yaplımış ve artık kanun derecesine geçen bu konularının onaylanmamasını talep ediyoruz.

Doğru gözlemlemiş olabilirsin ama bir de şu acil olan konulara bakacak olursak buraya konu açmadan önce gidip Google üzerinden araştırma yapabilir mesela değil mi ? Bu acil konular içinde neredeyse hepsi çok basit sorular oluyor.

Hocam, Technopat'ı olumsuz etkileyecek bir şeyi onaylamanızı dile getirmiş.
Olur da böyle bir düzenleme yapılırsa, Technopat'ı olumsuz etkileyeceğini düşünmüyorum. Boyun uzaması genetiğe ve beslenmeye bağlıdır. Tartışmayı gerektiren bir durum değil, sonuçta kişiye bağlı şey.

@Vavien. yanlış bir şey mi söyledim hocam?
Formül bir hesap yapar. Burada hesap falan yok. Düşünme işlemini beyin dışında bir organ ile yapan birinin uydurması var. Aralık verdikten sonra hiçbir şey demeye gerek yok zaten. Başta kendiyle çelişen bir şey.

Dacia arabanın 0-100'ünün 2 saniye olduğunu söylememden farksız. Ama unutmadan, +-20 saniye oynamalar olabilir.
Olur da böyle bir düzenleme yapılırsa, Technopat'ı olumsuz etkileyeceğini düşünmüyorum. Boyun uzaması genetiğe ve beslenmeye bağlıdır. Tartışmayı gerektiren bir durum değil, sonuçta kişiye bağlı şey.
Bence Technopat için olumsuz olan (daha doğrusu mesaj sahibinin düşüncesinin öyle olduğu) bir olayı kabul etmenizden bahsedip sizi öven bir mesajdı o.

Kafam karıştı. 🤔
Olumsuz etkileyen bir şeyin kaldırılmasını onaylamamı mı takdir ediyorsunuz?
Evet, kesinlikle bu dediğiniz şeyi takdir ediyorum.

"Ülke çok kötü, gitmek istiyorum" konuları da onaylanmasa güzel olur. Boy konuları bile daha mantıklı kalıyor bunların yanında.

Formül bir hesap yapar. Burada hesap falan yok. Düşünme işlemini beyin dışında bir organ ile yapan birinin uydurması var. Aralık verdikten sonra hiçbir şey demeye gerek yok zaten. Başta kendiyle çelişen bir şey.

Dacia arabanın 0-100'ünün 2 saniye olduğunu söylememden farksız. Ama unutmadan, +-20 saniye oynamalar olabilir.

Bence Technopat için olumsuz olan (daha doğrusu mesaj sahibinin düşüncesinin öyle olduğu) bir olayı kabul etmenizden bahsedip sizi öven bir mesajdı o.
Bir tane videoda gördüm, yazayım dedim. Formülden kastım sadece bir denklem gibi bir şey. Ben de hata payının yüksek olduğunu söyledim zaten.

Bir tane videoda gördüm, yazayım dedim. Formülden kastım sadece bir denklem gibi bir şey. Ben de hata payının yüksek olduğunu söyledim zaten.
Ben de onu söylüyorum. Hatta benim Recep Baltaş olma ihtimalim de var. +-8 milyarda bir olsa da var işte.
Yarın cumhurbaşkanı bile olabilirim. Jeff Bezos'tan önce uzaya da gidebilirim.

İyi de konun sana ne zararı var ki? Hem Allah aşkına akşama kadar burada takılacağına git daha hayırlı işler yap. Kitap oku mesela.
Böyle bir şeyi takıyorsan yani, demek ki çıkmıyorsun forumdan :D.
Günde 40 SF. okuyorum desem (3 günde 1 okuyorum ama neyse :D)
Hem sanki sen hiç gezmiyorsun :(.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı