Ya uzaylılar da bir insansa?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
UFO'nun açılımını bildiğinizden emin misiniz? Yoksa her UFO diye tabir edilen cismi uzaylı gemisi mi sanıyorsunuz?

Ne uzaylıymış arkadaş. Yıllardır milletin uğraştığı şeye bakın.

2019'da kilometrelerce öteden karıncanın fotoğrafını çekecek teknoloji mevcutken, ne zaman bir UFO meydana çıksa 100x100 kalitesinde piksel piksel görseller atıyorlar.

Bırakın bu boş işleri.

UFO nun açılımı tanımlanamayan cisimdir zaten youtube videoların çoğu fake hatta hepside olabilir.

UFO'nun açılımını bildiğinizden emin misiniz? Yoksa her UFO diye tabir edilen cismi uzaylı gemisi mi sanıyorsunuz?

Ne uzaylıymış arkadaş. Yıllardır milletin uğraştığı şeye bakın.

2019'da kilometrelerce öteden karıncanın fotoğrafını çekecek teknoloji mevcutken, ne zaman bir UFO meydana çıksa 100x100 kalitesinde piksel piksel görseller atıyorlar.

Bırakın bu boş işleri.
Hayır, birde geçen sene 3 farklı yerde görmüş fotoğraf yok. ''Video var, habere çıktı'' diyor. Göster diyorum hiç uğraşamam diyor bu nedir ya 🤣

Gece iyi çekecek fotoraf makinem olsa çekerdim telefonla bi dene bakam yıldızı bile çekmiyor telefon. Video var demedim haberlere çıktı dedim bide ben haberlere çıkan haberi gösteremem gibi birşey demedim gördüklerim hakkında yazmaya biraz üşendim açıkçası dedim.

Haberlere çıkma olayı doğru olmayabilir çünkü haberi arkadaşım gördü.Gelip burda şimdi bana herşeyi arkadaşın görmüş arkadaşın yalan söylemiş gibisinden deme.

Haberlere çıkma olayı doğru olmayabilir çünkü haberi arkadaşım gördü.Gelip burda şimdi bana herşeyi arkadaşın görmüş arkadaşın yalan söylemiş gibisinden deme.
Yav ikidir aynı şeyi söylüyorsun ama öyle kulaktan dolma bilgilere inanıyorsun.

UFO yu gördüm ama arkadaşlarımın söylediklerinide söyledim bide havadaki turuncu ışıkların fotorafı vardı ama telefon gitince gitti belki bulurum bi bakayım telefona(Başka telefon kullanıyorum).
Bulamadım Google fotorafları aktarmamış.

UFO yu gördüm ama arkadaşlarımın söylediklerinide söyledim bide havadaki turuncu ışıkların fotorafı vardı ama telefon gitince gitti belki bulurum bi bakayım telefona(Başka telefon kullanıyorum).
Bulamadım Google fotorafları aktarmamış.
Daha yaşın küçük uğraşma bu işlerle, boşver.

Tamam uğraşmam sen herşeyi bildiğin için abi yaşın benden büyük ama seviyen benden düşük daha fazla yazma uğraşmıcam senle nasıl olsa hiçbirşeye inanmayan herkese yalancı diyen bir insandan bunu demesi beklenirdi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı